Značka: obývačka

Inšpirujte sa, ako na letný reštart obývačky

3. júna 2024

Cítite, že by to s nástupom leta chcelo nejakú zmenu vo vašom obývacom priestore? Páčia sa vám nové interiérové trendy a radi by ste si ich zakomponovali do svojej domácnosti, ale nie ste si istí, ako na to? Poradíme, ako na kozmetické úpravy, ale aj zásadnú premenu, a pridáme pár ďalších užitočných tipov.

3 rozhodujúce fakty pri výbere sedacej súpravy

20. mája 2024

Vybrať si správnu sedačku do obývacej miestnosti môže byť niekedy ťažký oriešok. Vďaka nasledujúcim podnetom bude vaše rozhodovanie o niečo ľahšie. Presvedčte sa sami!

Objavte čaro Boho interiéru

13. mája 2024

Nadčasový, živelný a hrejivý. Presne taký je Boho štýl, ktorý už dávno nie je len pre vyznávačov bohémskeho životného štýlu. Má svoje špecifické prvky, ktoré imponujú mnohým ľuďom, a ak ich ešte nepoznáte, poďte sa s nami inšpirovať.

Aké kreslá sú aktuálne trendy?

16. apríla 2024

Interiérové trendy sa neustále menia, a to platí aj v oblasti jednotlivých druhov nábytku. Prezradíme vám, aké kúsky sú hitom v kategórii kresiel. Ktoré bude to vaše?

Ako začať s plánovaním nového interiéru?

25. marca 2024

Čaká vás rekonštrukcia alebo ste kúpili novú nehnuteľnosť? Uvažujete ako daný priestor zariadiť tak, aby spĺňal všetky vaše potreby? Ideálnym riešením je bývanie na mieru.

Potrebujete jarný reštart? Zamerajte sa na svoj interiér.

11. marca 2024

S prvými jarnými lúčmi sa nám vlieva energia do žíl. Túžime po zmene, púšťame sa do nových projektov a máme chuť oživiť svoj domov novými riešeniami aj zaujímavými detailmi. Súčasné trendy padnú do oka vyznávačom decentného prírodného štýlu, ale aj milovníkom hravého škandinávskeho dizajnu.

Elegancia a čistota. To predstavuje minimalistický štýl

26. februára 2024

Hovorí sa, že menej je viac, a to je hlavným atribútom minimalistického štýlu. I keď niektorí dizajnéri tvrdia, že ide do úzadia, stále si drží svoje vážené miesto vo svete bývania. Inšpirujte sa jeho prednosťami.

3 rady, ktoré vám pomôžu pri výbere novej sedačky

20. februára 2024

Čaká vás kúpa novej sedacej súpravy? Pred jej výberom by ste mali zvážiť niekoľko faktorov, ktoré vám pomôžu k voľbe tej najlepšej z najlepších, alebo jednoducho vhodného modelu pre vás. Inšpirujte sa našimi radami.

Zavrieť reklamu