Značka: ochorenia

Moderná liečba bez bolesti a hospitalizácie

5. septembra 2022

Pacientom s ochoreniami konečníka napadá množstvo otázok. Mám len zlatú žilu alebo je to niečo závažnejšie? Pokiaľ sa potvrdí nález hemoroidov, objavia sa ďalšie otázky: prečo a kedy vznikajú, ako sa dajú liečiť, je nevyhnutná operácia?

Nechajte sa vyšetriť u proktológa. Nebolí to!

19. júla 2022

Väčšina ľudí príde do ambulancie s tým, že má hemoroidy. U viac ako polovice zistíme, že sa mýlia. V konečníku sa veľmi často vyskytujú polypy, s ktorými si ich pacienti zamieňajú.

6 TIPOV, AKO PORAZIŤ (NIELEN) CHRÍPKU

25. októbra 2020

Chrípka, nachladnutie, ale dnes už aj nový vírus, sa stali súčasťou našich životov. Ako si udržať túto nepríjemnú návštevu čo najďalej od tela?

10 mýtov o novom koronavíruse

7. marca 2020

Tak, ako sa nový koronavírus a panika okolo neho šíri svetom, tak sa šíria aj dezinformácie, konšpirácie a falošné tvrdenia o tejto chorobe. Otestujte sa, či ste aj vy nepodľahli rozšíreným mýtom o korone.

Dá sa predísť kŕčovým žilám?

24. januára 2015

Rozšírené, vyduté, kľukaté a pod kožou presvitajúce tmavomodré až fialové krvné cievy najmä na dolných končatinách, ktorým hovoríme „kŕčové žily“ (varixy), patria medzi neželaný diskomfort jedincov oboch pohlaví, viacej však žien, bez rozdielu veku.

Zavrieť reklamu