Značka: red-bull

Na Donovaly sa dovalia kreatívne sane

7. februára 2024

Je rozhodnuté! Na najbláznivejšom podujatí tejto zimy Red Bull Jump & Freeze sa na kreatívnych sánkarských skvostoch predstaví 30 tímov.

Wakeskaterka Zuzana Vráblová: Väčšinou sa zbalím rovno na mesiac

28. januára 2024

Zuzana Vráblová je naša šesťnásobná svetová šampiónka vo wakeskatingu s obrovským srdcom, ktoré otvorila psíkom bez domova. Jazdí na tých najzaujímavejších a najkrajších miestach na svete s priezračným morom a pieskovými plážami.

Prihláste sa na masový zjazd z Lomničáku

8. marca 2012

Prvý čínsky zjazd na slovenský spôsob, to je Red Bull Zjazd na Doraz. Extrémne zjazdové preteky lyžiarov a snowboardistov čakajte 31. marca a 1. apríla na najdlhšej slovenskej zjazdovke s označením: čierna, zo Skalnatého plesa do Tatranskej Lomnice. 300 nadšencov kĺzavých dosiek bude šusovaťna doraz, aby si odviezli historicky prvé víťazstvo pre najrýchlejšieho borca kopca.

Basejumping v Antarktíde dokážu snáď iba Rusi

14. decembra 2010

Prvý skok z jednej z najkrajších, no zároveň najťažších hôr na celej Antarktíde. Ruský horolezec a skokan Valery Rozov dosiahol ďalší pozoruhodný úspech v jeho, extrémami nabitej, športovej kariére. Tri týždne príprav pred samotnou expedíciou v náročných horských podmienkach, keď teploty dosahovali mínus 30 stupňov.

Freeridové videá týždňa (časť 5.) – blíži sa Freeride World Tour

18. januára 2010

Dnes si ukážeme ďalšie novinky zo sveta freeridu. Prvé video je z francúzskej akcie Red Bull Linecatcher pre pozvaných pro jazdcov. V druhom si pozrite januárový freeride vo Francúzsku a tretie video je z freeridového preteku v Kanade. V tom treťom tiež nájdete krásny dlhý 30 metrový drop.

Zavrieť reklamu