Značka: Slovensko

Golf, skvelá nálada a dobrý pocit z pomoci iným – Charity Golf 2022

26. septembra 2022

Piaty ročník Charity Golf, dňa 22. septembra 2022, ovládli vydarené údery, priateľská atmosféra a obrovská chuť pomáhať. Charitatívny golfový turnaj ZSE pod záštitou prezidenta Slovenskej golfovej asociácie Rastislava Antalu sa po predošlom úspešnom ročníku aj v tomto roku uskutočnil v areáli golfového rezortu Penati v Šajdíkových Humenciach.

Tip na výlet | Oravský hrad

12. septembra 2022

Dominanta a jedna z najväčších turistických atrakcií Oravy, Oravský hrad, stráži malebný región už viac ako 750 rokov.

Päť tipov na bežecké trasy

4. septembra 2022

Ísť si zabehať a pritom si užiť pobyt v prírode je ideálnym spojením na relax. Slovensko ponúka množstvo zaujímavých miest, kam sa oplatí si zabehnúť.

Už ste sedeli v kajaku?

28. augusta 2022

Kajakovanie je vhodné pre každého, kto má rád vodu, a chcel by aktívne relaxovať. Jazda na tomto plavidle predstavuje fyzickú bombu pre celý organizmus a balzam na nervy.

Nela Gogová: Som vandrák telom i dušou

13. augusta 2022

Uprednostňuje aktívnu dovolenku v horách pred vylihovaním na pláži, rada sa túla Slovenskom a najradšej spáva pod širákom. Ak chcete spoznať najkrajšie miesta na turistiku, mali by ste sledovať instagramový profil Nelly (nellyy.go).

Tatranská klíma pre zdravie

12. augusta 2022

Pripojte sa k návštevníkom z celého sveta a okúste jedinečné liečivé účinky klímy Vysokých Tatier.

NOVINKA: Dámsky dres CTM Aurae

8. augusta 2022

CTM rozširuje sortiment cyklooblečenia o dámske dresy a predstavuje novinku, ktorá svojím farebným prevedením a úžasne ľahkým a vzdušným materiálom spríjemní vaše bicyklové výjazdy.

49,99 €
1 2 3 28
Zavrieť reklamu