Značka: Slovensko

Kvíz: Aký máte prehľad o slovenskej hudbe? Časť prvá

28. októbra 2023

Bez ohľadu na to, aké máme názory, vždy je niečo, čo nás spojí - hudba. Každý si v nej vieme nájsť to svoje. Pripravili sme pre vás kvíz, ktorý preverí váš rozhľad v oblasti slovenskej populárnej hudby.

Oddychujte v srdci Slovenska

5. októbra 2023

Prinášame vám niekoľko tipov na kvalitný oddych a nové zážitky v regióne Stredné Slovensko, s ktorým sa stane vaša dovolenka nezabudnuteľnou.

HYBAJ NA BAJK: Jedna cyklo výzva prepája 8 regiónov Banskobystrického kraja

20. septembra 2023

V Banskobystrickom kraji odštartovali jesennú cyklovýzvu HYBAJ NA BAJK. Jej cieľom je motivovať k objavovaniu krásnych jesenných zákutí kraja v sedle bicykla. Takmer 170 tipov na cyklovýlety, takmer 4 500 km značených cyklotrás a 9 skvelých výhier sú hlavné vstupy, ktoré budú motivovať k vysadnutiu do sedla bicykla. 

Aj na Severnom Spiši spieva voda!

11. septembra 2023

Severný Spiš a Pieniny je regiónom s vysokým potenciálom na rozvoj cestovného ruchu, ktorý je vo viacerých plánoch miest a obcí definovaný ako odvetvie s potenciálom vytvárať pracovné miesta do budúcnosti. Hlasujte zaň v rámci projektu RTVS - VODA SPIEVA.

Rozprávkové putovanie regiónom Vysoké Tatry

10. júla 2023

Aj toto leto môžete, vďaka populárnemu letnému projektu, spoznávať región Vysokých Tatier hravou formou a to so svojimi staronovými kamarátmi s Ochrancom Tatranským, Lomničkou Kvetinkovou a Smrečinkou Lesnou. Stačí si v Tatranských informačných kanceláriách vyzdvihnúť Denník Tatranského dobrodruha a vyraziť za zážitkami. Na rôzne zaujímavé miesta vás zavedú indície, pomocou ktorých si vyskladáte chýbajúce časti tajničky, ktorá tento rok ukrýva […]

1 2 3 31
Zavrieť reklamu