Značka: spálňa

Tipy, ako zariadiť izbu pre hostí

17. júla 2023

Asi každý zažil situáciu, kedy mu prišla návšteva na viac dní. Preto je vždy potrebné hostí niekde ubytovať. Pokiaľ disponujete miestnosťou, ktorú môžete vyčleniť ako hosťovskú izbu, poradíme vám, ako ju zariadiť, aby sa vaši návštevníci cítili ako doma.

3 tipy, ako prispôsobiť spálňu horúcemu letu

26. júna 2023

Spálňa je špecifickým miestom, kde je kľúčové udržať príjemné a vhodné podmienky na spánok. V lete môžu situáciu trochu komplikovať svetlo aj teplo. Pozrite sa s nami na možnosti, čo všetko viete urobiť pre to, aby sa vám v nej stále dobre spalo.

Ako si vybrať posteľ snov?

6. februára 2023

Zariaďujete spálňu, alebo len uvažujete o zmene postele, pretože tá existujúca vám nevyhovuje? Inšpirujte sa nasledujúcimi riadkami – možno vám pomôžu s výberom tej pravej.

Tipy, ako si zariadiť spálňu v období leta

23. mája 2022

S teplými dňami prichádza aj uvoľnená letná atmosféra. Vneste ju aj do svojej spálne pomocou vhodne zvoleného textilu a doplnkov. Váš odpočinok tak získa nový rozmer.

Trendy obliečky s dotykom prírody

24. januára 2022

Obliečky sú skvelým spôsobom, ako dodať spálni zakaždým iný vizuál. Aktuálne udáva trendy v posteľnej bielizni predovšetkým Matka Zem – či už sú to farby, materiály alebo vzory. Potrpíte si na extravaganciu, či radšej vyznávate jednoduchosť? Vyberie si každý!

Zdravý spánok podľa Feng šuej

28. septembra 2020

Ak v poslednom období pozorujete na sebe, že ste viac vyčerpaný, bez nálady, elánu a ste ubolený, zrejme je za tým váš zlý spánok. Ak by sme to mali zdramatizovať, možno je za tým zlé umiestnenie postele.

Zavrieť reklamu