Značka: stuhleck

Otvorenie sezóny na Stuhlecku s majstrom sveta v zjazde

17. decembra 2014

Štajerské lyžiarske stredisko Stuhleck otvorilo sezónu 2014/2015. Aj keď prírodného snehu je zatiaľ menej, zjazdovky sa v týchto dňoch neustále zasnežujú. V piatok 12. decembra sa tu konal už 17. ročník tradičného oficiálneho skiopeningu

Otvorenie sezóny na Stuhlecku

18. decembra 2013

Stredisko Stuhleck v Štajersku netreba nejak zvlášť predstavovať, veď našinci sú tam už ako doma. Dokonca tam už nájdete aj slovenské reklamy. V piatok 13. decembra sa tu konal už 16. ročník tradičného oficiálneho skiopeningu.

Na Stuhlecku sa už lyžuje

20. decembra 2012

V piatok 14.decembra sme sa vybrali na skiopening do neďalekého štajerského Stuhlecku. Na skiopeningu, ktorý má už 15-ročnú tradíciu, nás privítal organizátor a šéf Bergbahnen Stuhleck Mag. Fabrice Girardoni.

Kam na jedno- až dvojdňovú lyžovačku z Bratislavy počas jarných prázdnin?

18. februára 2011

Článok je rozdelený na dve časti. V prvej časti je zoznam skibusov, ktoré chodia do Rakúskych stredísk Stuhleck a Semmering s odkazmi na ich stránky. Druhú časť predstavujú priľahlé slovenské strediská, kam sa oplatí zavítať na jeden deň a sú vhodnou alternatívou k tým drahším rakúskym.

Reportáž zo Stuhlecku: málo ľudí, veľa snehu

17. decembra 2010

Ak plánujete ísť tento rok lyžovať do rakúskeho strediska Stuhleck, ktoré je vzdialené 160 kilometrov od Bratislavy, prečítajte si reportáž, ako tam bolo uplynulý víkend. Na vrchole stojí nová reštaurácia, v stredisku boli parádne podmienky, veľa snehu, upravené zjazdovky a málo ľudí.

Aktuálny minireport zo Stuhlecku – krásne slniečko a inverzia

13. januára 2010

V sobotu 9. januára sme sa vrátili z lyžiarského sústredenia z Oravy. Čím viac sme sa približovali k Bratislave, teplota klesala a snehu pribúdalo. Rozhodla som sa, že v nedeľu skočím na Semmering – kuknúť či aspoň tam nenasnežilo.

Výhercovia 10 lístkov na Stuhleck

12. januára 2010

Dohodli sme sa, že medzi ľudí, ktorí sa prihlásia do našej súťaže rozdáme 10 (slovom desať:) celodenných skipassov na Stuhleck. Využiť ich môžete počas celej sezóny.

Slovenským vlakom za rakúskym snehom

22. decembra 2009

Ako to vyzerá, keď sa na lyžovacku vyberiete vlakom o šiestej hodine ráno z bratislavskej stanice v Petržalke? Prečítajte si reportáž Miška Blaška a potom usúdite či sa vám oplatí skoro ráno vstávať a absolvovať vlakom cestu tam a naspať za jedným z najbližšie položených stredísk od Bratislavy.

Zavrieť reklamu