Značka: vianočné darčeky

Naše tradičné Vianoce

24. decembra 2023

Blížia sa nám vianočné sviatky, na ktoré sa isto mnohí tešia. Doba pokročila, a tak sa zdá, že dnes má už takmer každá rodina svoje vlastné tradície a rituály. Niet divu.

Venujte vynález ako darček. Top 5 vychytávok od Xiaomi

14. decembra 2023

Inovácie uľahčujú život každému, povedala si značka Xiaomi známa najmä svojimi smartfónmi a vytvorila desiatky ďalších produktov do kancelárie, kuchyne, aj nositeľnú techniku.

Zažite štedré Vianoce v Eurovea

12. decembra 2023

Vianoce sú čochvíľa tu a vy tento najkrajší čas v roku môžete stráviť v Eurovea, kde zažijete nielen príjemný čas adventu spolu so svojimi najbližšími, ale aj výhodne nakúpite skvelé darčeky pre celú rodinu.

O vianočnú pohodu sa za vás tento rok postaráme!

11. decembra 2023

Zimný čas a s ním aj Vianoce sa neodkladne blížia. Prinášame tipy na vianočné darčeky a tiež tipy, ako si jednoducho doma vytvoriť krásnu vianočnú atmosféru alebo si skrátka urobiť radosť už pred Vianocami.

Vianočné upratovanie bude hračka 

11. decembra 2023

Upracte si domácnosť od podlahy až po strop bez toho, aby vás rozboleli kríže. S vysávačom Bosch Unlimited Serie | 7 sa už nemusíte zohýbať.    

Nápady na last minute vianočné darčeky

11. decembra 2023

Patríte k tým, ktorí začínajú s nákupom darčekov v septembri a začiatkom decembra už majú všetko zabalené a popísané? Alebo skôr riešite všetko na poslednú chvíľu? Ak sa prikláňate do druhej skupiny, potom vám určite príde vhod pár tipov.

Zavrieť reklamu