Značka: záhrada

Nápady na vonkajšie osvetlenie

8. augusta 2023

K moderným terasám a balkónom patria bytové doplnky a dekorácie rovnako neodmysliteľne ako k interiéru. Medzi nimi má svoje špecifické miesto osvetlenie, ktoré má mimoriadnu moc premeniť a pozdvihnúť celkovú atmosféru.

Záhrada ako kráľovstvo detských hier

3. júla 2023

Letné dni sú ako stvorené na pobyt vonku, a to nielen pre dospelých, ale hlavne deti. Či už vaše ratolesti využívajú záhradu skôr počas školského roka, alebo práve cez prázdniny, určite ich poteší, keď na ne pri zariaďovaní vonkajšieho priestoru budete myslieť.

Tipy, ako si užiť jarný piknik alebo prvú grilovačku

17. apríla 2023

Krásne teplé dni priamo vyzývajú na pobyt na čerstvom vzduchu. Či už tento rok prídu skôr, alebo neskôr, buďte včas pripravení. Existuje snáď lepší spôsob, ako tráviť viac času vonku s blízkymi, dobrým jedlom, pitím a zábavou?

Poznáte 10 najkrajších záhrad sveta?

18. septembra 2022

Pohľad na dokonale upravenú záhradu vždy poteší. Aj keď žiadnu teraz nemôžete navštíviť, máme pre vás dobrú správu. Nasávať ich atmosféru možno aj z domu. Pokochajte sa desiatimi najkrajšími záhradami sveta.

Tri tipy na DIY záhradný nábytok a dekorácie

4. júla 2022

Chceli by ste nejako oživiť svoj záhradný priestor či terasu, ale radi by ste pridali ,,ruku k dielu”? Poďte sa pozrieť, ako môžete svojmu vonkajšiemu priestoru dodať šmrnc vlastnoručne vyrobenými kúskami.

Dajte nový rozmer vášmu exteriéru so štýlovým nábytkom

11. apríla 2022

Keď je pekné počasie, je škoda tráviť čas vo vnútri – posaďte sa radšej na vašu terasu, záhradu alebo balkón. Bude to však chcieť ten správne zvolený nábytok. Či už si vyberiete vonkajšiu pohovku, alebo závesné kreslo, komfort je zaručený!

Zavrieť reklamu