Značka: auto

Auto pre bikera: Hyundai i30 Fastback N Line+

1. apríla 2021

Hoci sme pôvodne mali dostať na test nový Tuscon, nakoniec sme si vyzdvihli i30 v tej krajšej z dvoch karosérií – vo verzii Fastback a rovno aj v športovej úprave N Line+. Tá je vizuálne takmer na nerozoznanie od „plnohodnotného“ športového enka. To, čo kritizujú jeho majitelia, však môže byť pre všetkých ostatných výhodou.

13690 €

Úplne nový Tucson

12. decembra 2020

Nový revolučný Hyundai Tucson. Revolučný nielen v dizajne, ale aj vo výkone a komforte. Vybrali sme niekoľko bodov, ktorými vás nový Tucson určite zaujme, v skutočnosti je ich však oveľa viac.

Dizajnový spoločník na lyžovačku

8. decembra 2020

Preprava lyží, palíc a snowboardov v strešnom boxe nie je len otázka praktickosti, ale hlavne bezpečnosti. Navyše, moderný dizajn strešných boxov dopĺňa vzhľad vozidla.

Autom do hôr? Ak, tak ekologicky a ticho.

28. novembra 2020

Spojiť auto a ekológiu do jedného výrazu chce odvahu. Uvedomujeme si to. Rovnako aj to, že „cestovať autom ekologicky“ môže znieť ako oxymoron. Samozrejme, ideálne je sadnúť na bicykel, lyže alebo prísť po svojich.

Nová Kia Sorento. Zvládne čokoľvek.

5. augusta 2020

Žijete aktívnym životným štýlom a neradi robíte kompromisy pri voľbe vozidla, pretože chcete, aby bolo ako vy, aby zvládlo čokoľvek? V tom prípade je nová Kia Sorento pre vás ideálnym spoločníkom na dobrodružných výjazdoch.

Test: Kia XCeed. Emotívny mestský pokoriteľ

20. decembra 2019

Už na pohľad je jasné, že napriek dizajnu posunutému smerom k SUV-čkam XCeed určite do terénu ťahať nebudete – koniec koncov, štvorkolka nie je ani v ponuke, nech už ste ochotní zaplatiť čokoľvek.

17 690 €