Značka: auto

Test: Subaru Outback

27. októbra 2023

Subaru Outback je vozidlo s typom karosérie combi, ktoré vlastnosťami a prevedením mierne pripomína SUV. Z môjho pohľadu je však tento typ oveľa praktickejší a v teréne aj na ceste vyzerá lepšie. To však závisí od vašich preferencií.

Aerodynamický sedan Hyundai IONIQ 6 inšpiruje k novým zážitkom

15. mája 2023

Štýlový elektrický sedan Hyundai IONIQ 6 dorazil na Slovensko. Jeho cena začína na 46 490 eurách a hrdí sa elegantným aerodynamickým dizajnom, mimoriadnou efektivitou a technológiami, ktoré ocenia aj najnáročnejší zákazníci.

Test: Mercedes-Benz Marco Polo HORIZON

7. decembra 2022

Mercedes-Benz Marco Polo HORIZON nesie meno známeho moreplavca a objaviteľa. A rovnako sa v tomto vozidle budete cítiť aj vy. Či vyrazíte do kempu, alebo len tak na blind, v aute nájdete takmer všetko, čo budete potrebovať.

TEST | Kia Niro PHEV

3. decembra 2022

Nová Kia Niro sa vyrába v troch verziách – v čisto elektrickej, hybridnej a ako plug-in hybrid, ktorý sme mali možnosť otestovať. Úprimne, ak by sme si mali vybrať, tak siahneme práve po tomto variante, pretože kombinuje výhody oboch pohonov.

Test: Subaru Forester

2. decembra 2022

Forester patrí dlhodobo k najobľúbenejším modelom značky Subaru. SUV s typickými črtami značky a túžbou po dobrodružstve v sebe kombinuje viacero výhod – komfort, bezpečnosť i všestrannosť. A dostane sa kamkoľvek...

1 2 3 5
Zavrieť reklamu