Značka: balkón

Stolovanie na terase. Čo by vám nemalo chýbať?

24. júna 2024

Leto na terase či záhrade je klasika, ktorá oživí teplé dni. Ako si ich však môžete ešte inak spestriť? Stolovaním na čerstvom vzduchu, kde vám domáce jedlo bude oveľa viac chutiť. Inšpirujte sa našimi tipmi, čo by vám pri stole nemalo chýbať.

Premeňte svoj balkón na štýlovú oázu pohody

27. mája 2024

Vlastníte balkón alebo malú terasu? Tak to ste šťastlivci! Z tejto izby pod holým nebom sa dá urobiť kúzelné miesto, odkiaľ sa vám nebude chcieť. Inšpirujte sa nasledujúcimi štýlmi.

Odštartujte grilovaciu sezónu veľkolepo

6. mája 2024

Obdobie, kedy trávite viac času na vzduchu, pri dobrom jedle, v kruhu rodiny a priateľov, je konečne tu. Už ste začali grilovaciu sezónu? Ak ešte nie, dáme vám návod, ako si ju užiť naplno!

4 top trendy pre vašu terasu

8. apríla 2024

Teplých slnečných dní pribúda, a tak je najvyšší čas zariadiť si vonkajší priestor na letné zážitky. Inšpirujte sa nasledujúcimi trendmi v záhradnom nábytku aj doplnkoch.

Chvíle na balkóne prichádzajú. Ako si ich spríjemniť?

1. apríla 2024

Jarné obdobie s príchodom teplého počasia a rozkvitnutej prírody sa pomaly, ale isto prejavuje v celej svojej kráse. Je čas na balkónovú sezónu! Vytvorte si dokonalý priestor na relax. Poradíme vám, ako na to.

Dajte nový rozmer vášmu exteriéru so štýlovým nábytkom

11. apríla 2022

Keď je pekné počasie, je škoda tráviť čas vo vnútri – posaďte sa radšej na vašu terasu, záhradu alebo balkón. Bude to však chcieť ten správne zvolený nábytok. Či už si vyberiete vonkajšiu pohovku, alebo závesné kreslo, komfort je zaručený!

Štýlová grilovačka na terase. Ako si ju pripraviť u seba doma?

10. mája 2021

Grilovanie je obľúbenou chvíľou v kruhu milovaných a to hlavne, keď nám praje pekné počasie. Nezabúdajte však, že vydarená barbecue nie je len o grile a kvalitných surovinách. Dôležité je navodiť pohodu a príjemnú náladu. Podporte ju štýlovým ladením doplnkov a nápaditými prvkami.

Zavrieť reklamu