Značka: banskobystrický kraj

HYBAJ NA BAJK: Jedna cyklo výzva prepája 8 regiónov Banskobystrického kraja

20. septembra 2023

V Banskobystrickom kraji odštartovali jesennú cyklovýzvu HYBAJ NA BAJK. Jej cieľom je motivovať k objavovaniu krásnych jesenných zákutí kraja v sedle bicykla. Takmer 170 tipov na cyklovýlety, takmer 4 500 km značených cyklotrás a 9 skvelých výhier sú hlavné vstupy, ktoré budú motivovať k vysadnutiu do sedla bicykla. 

Nekonečné lúky Podpoľania a Novohradu 

13. júna 2023

Za ďalším dobrodružstvom sme sa vybrali do jedného z najtradičnejších slovenských regiónov, priamo pod najvyššiu slovenskú sopku Poľana. To, čo pred svetom ukrýva tento región, nám vzalo dych a prinútilo nás zastaviť sa v čase. 

HYBAJ NA BEŽKY do kraja Za horami, za dolami

3. februára 2023

Športujte, bežkujte a vyhrávajte. Výzva akčnej zimy v Banskobystrickom kraji "HYBAJ NA BEŽKY" je opäť tu. Ideálne bežkárske trate, aktívny šport i relax v okúzľujúcej prírode sú parádnym dôvodom pre opakovanie a zlákanie ďalších bežkárov.

Krížom-krážom Banskobystrickým krajom

27. októbra 2022

Ak sa domácich bikerov opýtate, čo na Banskobystrickom kraji milujú najviac, povedia, že sú to kopce a príroda. A na otázku, čo ich motivuje na tie kopce šliapať, budete počuť len jednu odpoveď: Sú to výhľady, ktoré neomrzia.

Zavrieť reklamu