Značka: bežecká obuv

Nie je teniska ako teniska

18. marca 2024

Špeciálne to platí pri cestnej a trailovej bežeckej obuvi. Rozličné tenisky sa hodia na rozličné bežecké povrchy podobne, ako sa lodičky hodia do opery, ale na piknik do parku už veľmi nie.

Tenisky určené na prekonávanie rekordov

1. februára 2024

Nový prírastok v rodine New Balance FuelCell SC Elite v4 je pripravený zvýšiť váš bežecký výkon a pomôcť vám dosiahnuť osobné rekordy.

On Cloudstratus 3

9. novembra 2023

Tlmenie alebo výkon? Teraz môžete mať oboje. V jednom páre topánok. Vďaka On Cloudstratus 3 už nepotrebujete robiť žiadne kompromisy.

190 €

Test: Salomon Thundercross

3. novembra 2023

Tentokrát sa mi do rúk dostali Salomon Thundercross a na tento test som sa naozaj tešil, keďže sú určené do náročných podmienok a ťažkého terénu, a to mám rád. Po vybalení zo škatule ma príjemne prekvapil dizajn a tiež agresívne 5 mm výstupky na podrážke. Poďme ale pekne postupne.

On Cloudflow 4

3. novembra 2023

Obľúbený model, ktorý je určený na kratšie rýchle behy teraz prichádza vo svojej doposiaľ najľahšej a najrýchlejšej podobe.

170 €

Bežecká prevencia na štyri spôsoby

6. septembra 2023

Premýšľate, ako sa vyhnúť nepríjemnostiam, ktoré so sebou prináša beh? Možno bude stačiť, keď sa vyhnete štyrom častým spúšťačom bežeckých problémov. Ktoré to sú? To si môžete prečítať v tomto článku.

1 2 3 6
Zavrieť reklamu