Značka: bežecké tenisky

On Cloudstratus 3

9. novembra 2023

Tlmenie alebo výkon? Teraz môžete mať oboje. V jednom páre topánok. Vďaka On Cloudstratus 3 už nepotrebujete robiť žiadne kompromisy.

190 €

Test: Salomon Thundercross

3. novembra 2023

Tentokrát sa mi do rúk dostali Salomon Thundercross a na tento test som sa naozaj tešil, keďže sú určené do náročných podmienok a ťažkého terénu, a to mám rád. Po vybalení zo škatule ma príjemne prekvapil dizajn a tiež agresívne 5 mm výstupky na podrážke. Poďme ale pekne postupne.

On Cloudflow 4

3. novembra 2023

Obľúbený model, ktorý je určený na kratšie rýchle behy teraz prichádza vo svojej doposiaľ najľahšej a najrýchlejšej podobe.

170 €

Ako sa ideálne obliecť, keď idete behať?

31. októbra 2023

Na beh toho veľa nepotrebujete. Na to, aby ste si ho poriadne užili, stačí pár vybraných vecí. Tou najdôležitejšou je kvalitná bežecká obuv, ktorá ochráni vaše nohy, no tiež vás bude posúvať vpred čo najhladšie.

Bežecká prevencia na štyri spôsoby

6. septembra 2023

Premýšľate, ako sa vyhnúť nepríjemnostiam, ktoré so sebou prináša beh? Možno bude stačiť, keď sa vyhnete štyrom častým spúšťačom bežeckých problémov. Ktoré to sú? To si môžete prečítať v tomto článku.

Kopa skvelých noviniek na jesenný trailový beh

30. augusta 2023

Z jesennej kolekcie SALOMON, lídra trailového behu, si vyberie každý. Ponúka obuv, hydratačné vesty, oblečenie a doplnky pre každého bez ohľadu na ambície, počasie či vzdialenosť.

On Cloudsurfer

23. mája 2023

Obujte si nové On Cloudsurfer, ktoré vám vďaka počítačovo optimalizovanej technológii ukážu novú dimenziu mäkkého tlmenia.

On Cloudmonster

21. mája 2023

Zoznámte sa s novou podobou On Cloudmonster, ktoré prichádzajú v nových, odvážnych farbách.

179,95 €
1 2 3 5
Zavrieť reklamu