Značka: dovolenka

Severný Peloponéz – očarujúca časť gréckeho vidieka

24. júla 2018

Baľte kufre, vyrážame za oddychom na nádherné pláže obkolesené hornatou krajinou, za poznávaním histórie starovekých civilizácií a hlavne za zábavou pri gréckej hudbe, chutnom jedle a dobrom miestnom víne.

Letná dovolenka v kúpeľoch? Skúste Kúpele Dudince

11. apríla 2018

Dovolenkovať na Slovensku je čoraz populárnejšie, preto aj Kúpele Dudince evidujú nárast tých, ktorí si sem prídu oddýchnuť a spájajú to s liečbou minerálnou vodou.

Pred odchodom na lyžovačku nezabudnite…

7. februára 2018

Pred tým, než prvýkrát vyrazíte na svah, nezabudnite si okrem nabrúsenia hrán a navoskovania skĺznice skontrolovať nastavenie viazania podľa aktuálnej výšky a váhy.

Ako prežiť Vianoce s úsmevom

10. decembra 2017

Každý robí na Vianoce to isté, vy sa môžete vyhnúť stereotypu - vyhnúť sa predvianočnému stresu, sviatkovému prejedaniu sa a hádkam v domácnosti.

Vietnam -pôvab exotického vidieka

20. novembra 2017

Vietnam, exotickú krajinu s bohatou históriou, ovplyvnila predovšetkým Čína. Totalitný režim a dlhé obdobie nepokojov sa pričinili o to, že sa svetu otvoril len nedávno.

Zima v teple? Čo vám hrozí v exotických destináciách.

7. októbra 2017

Radi by ste išli konečne aj vy počas jesenných dní či v zime na dovolenku niekam do tepla? Prečo nie, najmä exotické krajiny vám dajú zabudnúť na ponurú zimu, ale pripravte sa vopred na nástrahy, ktoré vás môžu čakať.

Najnovšie vydanie

RELAX 8/2018

Objednať
Relax na Facebooku