Značka: dovolenka

Prečo navštíviť Island? Tu je 10 dôvodov

25. septembra 2023

Unikátny severoeurópsky ostrov, drsná príroda, mesačná krajina a stopy Vikingov. K tomu vodopády, veľryby, exotické vtáčiky puffiny, ale aj fascinujúca spoločnosť. To všetko a oveľa viac ponúka Island, ktorý každoročne láka viac a viac turistov.

Ako zvládnuť pobyt na pláži s deťmi?

30. júla 2023

Morský vánok, slnečné lúče, príjemný rytmus vĺn, osviežujúca slaná voda... a áno, ešte aj vaše dieťa, ktoré jačí, pretože práve prehltlo piesok. Ak sa počas rodinnej dovolenky na pláži nechcete stresovať, ale naopak, dovolenku pri mori si užívať, máme pre vás zopár tipov, ako na to.

Steyr a Národný park Kalkalpen 

9. júla 2023

Poďme sa pozrieť do hornorakúskeho regiónu, ktorý si čím ďalej tým viac nachádza miesto na cestovateľských zoznamoch Slovákov. Okolo historického, turistami stále neobjaveného mestečka s priezračnou riekou sa tiahne národný park s hustými lesmi a chodníkmi, na ktorých stretnete najmä miestnych.

Objavte stredomorský Egypt: Marsa Matrouh a jeho okolie

25. júna 2023

Vyrazte za novinkou na slovenskom trhu, na cestu do regiónu Marsa Matrouh a jeho okolia. Táto pôvabná oblasť v severozápadnej časti krajiny vás okúzli svojou prirodzenou krásou, bohatou históriou a úžasnými pamiatkami v spojení s najbelšími plážami Stredomoria a tyrkysovo modrou vodou.

1 2 3 9
Zavrieť reklamu