Značka: funkčné oblečenie

Kolekcia bielizne UYN. Osem línií na všetky aktivity.

4. decembra 2020

Jedným z definujúcich prvkov oblečenia UYN je použitie vysoko účinných prírodných vlákien, ako je Natex Biovlákno pochádzajúce z oleja semien ricínu obyčajného. Vlákno je o 25 % ľahšie a o 50 % rýchlejšie schne ako klasické nylonové vlákna. Zároveň je pružnejšie a baktériostatické.

TOP 4 pánske cyklodresy do najchladnejších podmienok

21. novembra 2020

Zima sa nám prejavuje každým dňom viac a viac. Mrazivé dni a noci, skoré stmievanie sa, sa postupne stávajú našou každodennou súčasťou. Nadšených cyklistov však ani mrazivé poveternostné podmienky neodradia od toho, aby zazimovali svoj bajk.

Cyklonohavice CRAFT Ideal Wind

2. novembra 2020

Spoľahlivým parťákom do nevľúdneho počasia sú cyklonohavice Ideal Wind s vetru a čiastočne vode odolnou membránou a kvalitnou cyklovložkou Infinity C3, ktorá je určená na pohodové výjazdy.

120 €

Cyklobunda CRAFT ADV Softshell

1. novembra 2020

Základným kusom cyklošatníku do mrazivých zimných dní je zateplená bunda, ktorá vďaka svojim parametrom obstojí aj v nevľúdnom počasí.

140 €

Pot treba vyprať, nie maskovať vôňami

15. októbra 2020

Prichádza časť roka, keď budeme častejšie nosiť „goráčky“ či zateplené softshellové bundy a na beh či lyžovačku si budeme obliekať „termooblečenie“.

Cyklodres CRAFT Ideal Thermal

3. septembra 2020

Cyklodres Ideal Thermal, ktorý sa zapína po celej dĺžke, s jemne česaným štruktúrovaným fleecom z vnútornej strany je ideálnou voľbou na jesennú jazdu v chladnejšom počasí.

91 €

Tričko CRAFT Active Extreme X

3. septembra 2020

Technicky prepracované tričko je určené na intenzívne športové aktivity v chladnejších podmienkach.

55 €
1 2 3 5