TOP 4 pánske cyklodresy do najchladnejších podmienok

TOP 4 pánske cyklodresy do najchladnejších podmienok

Zima sa nám prejavuje každým dňom viac a viac. Mrazivé dni a noci, skoré stmievanie sa, sa postupne stávajú našou každodennou súčasťou. Nadšených cyklistov však ani mrazivé poveternostné podmienky neodradia od toho, aby zazimovali svoj bajk.

Hodia na seba pár vrstiev viac ako na jeseň a spokojne pokračujú v cyklistickej sezóne.

Ak vás zima, blato, dážď či sneh neodradili od jazdenia, máme pre vás zopár teplých cyklodresov pre vyznávačov zimného bajkovania. Posvietili sme si na zimné modely pánskych cyklodresov a ich vlastnosti od obľúbenej cyklistickej značky Castelli.

Castelli 18511 PURO 3

Tento cyklistický dres patrí medzi najobľúbenejšie cyklodresy. Svoj status si získal práve svojimi hrejivými vlastnosťami a vynikajúcou reguláciou odvodu vlhkosti prostredníctvom flísového materiálu Warmer. Jeho čistý minimalistický dizajn je zameraný predovšetkým na účel.

Cyklistický dres má na hrudi a pod vreckami na chrbte veľké reflexné panely, takže si môžete spokojne jazdiť aj za zníženej viditeľnosti. Práve preto dizajnéri zvolili pestré farby dresu, takže okrem obľúbenej čiernej si môžete vybrať tento dres v rôznych farebných prevedeniach.

Castelli 20515 TUTTO NANO RoS

V zimnej kolekcii tejto značky nájdete aj model TUTTO. Je teplý, pružný, dobre odpudzuje vodu. V tomto cyklodrese vás uvidia všetci, nakoľko má dobre rozložené reflexné prvky. Je vyrobený z Nano Flex tkaniny, ktorá poskytuje jazdcovi to najlepšie pohodlie a ten najlepší výkon.

Dres Tutto RoS od Castelli obsahuje množstvo vylepšení, ktoré ocení nejeden cyklonáruživec. Dres má strečový strih, ktorý sa dokonale prispôsobuje telu. Takéto priliehavé prevedenie robí dres teplejším. Okrem toho má dres hustejšiu štruktúru tkaniny v porovnaní s inými dresmi. Obe tieto vylepšenia zamedzujú, aby sa chladný vzduch dostával pod dres.

Castelli 20517 CUBI

CUBI cyklistický dres od Castelli je v sebe spája funkčnosť, dizajnovosť a zároveň skvelé prevedenie. Základný materiál, z ktorého je dres vyrobený je  95% polyesteru 5% elastanu, a boky sú vyrobené v pomere z 80% polyesteru a 20% elastanu. Cyklisti, ktorí ho už mali na sebe vám povedia, že sa v ňom spája teplo s výborným odvodom vlhkosti.

Castelli 20516 MARINAIO

Tento profi cyklistický dres do chladnejšieho počasia kombinuje teplo s vynikajúcim odvodom vlhkosti. Cyklistický dres MARINAIO od Castelli je navrhnutý tak, aby bol funkčný a zároveň dobre vyzeral samostatne, alebo pod vestou. Dres obsahuje tkaninu Warmer, ktorá vás bude hriať nielen na tele, ale aj na rukách.

Cyklistický dres MARINAIO má bočné elastické panely z Warmer X-stretch materiálu, predĺžený dizajn vreciek, pre lepšie usadenie dresu okolo pása, protišmykový lem na páse a 3 zadné vrecká. Máte svoju obľúbenú farbu okrem čiernej? Cyklistický dres si môžete vybrať vo viacerých farebných prevedeniach.

Dresy zimnej kolekcie od Castelli vám poskytnú spoľahlivú vrstvu zimného cykloodevu a skvelo ich doplníte o cyklistické nohavice a bundy. Tak čo, máte vybraté?

Foto: castellicycling.com a skprofibike.sk

1/1
Zavrieť reklamu