Značka: hudba

Kvíz: Aký máte prehľad o slovenskej hudbe? Časť prvá

28. októbra 2023

Bez ohľadu na to, aké máme názory, vždy je niečo, čo nás spojí - hudba. Každý si v nej vieme nájsť to svoje. Pripravili sme pre vás kvíz, ktorý preverí váš rozhľad v oblasti slovenskej populárnej hudby.

Pohybom ku šťastiu

9. januára 2023

Je tu január. O januári sa hovorí, že keby bol deň v týždni, bol by to určite pondelok. Skončili Vianoce, voľno, po sviatkoch si uťahujeme opasky a zároveň zisťujeme, že napĺňať novoročné predsavzatia nie je ani zďaleka také jednoduché. Ak sa necítite dobre, vyskúšajte sa viac hýbať.

Beh a hudba. Nastavte si playlist podľa toho, na aký beh sa chystáte.

8. februára 2022

Ľudia sú stavaní na to, aby reagovali na rytmus. Isto sa aj vy hocikedy pristihnete pri tom, ako podvedome podupkávate nohou či lúskate prstami do rytmu obľúbenej piesne. Hudba však naše telo nielen rozhýbe, ale pomáha mu hýbať sa tým najlepším spôsobom.

Hudba a motivácia pre vaše letné športovanie

4. júna 2021

Konečne je tu pekné počasie, čo je skvelá príležitosť, ako športovať vonku, na čerstvom vzduchu. Aby bol šport nielen drina, ale aj zábava, je tu hneď niekoľko technických vychytávok, ktoré vám môžu spríjemniť tréning pod šírym nebom.

Ideálny partner pre vaše športové vyžitie

25. novembra 2019

Bezdrôtové, vodeodolné a skvele sediace, navyše s vysokou kvalitou zvuku, prehrávajúce i hlboké basy – to sú športové slúchadlá Panasonic RP-BTS10.

Zavrieť reklamu