Značka: interiér

Objavte čaro Boho interiéru

13. mája 2024

Nadčasový, živelný a hrejivý. Presne taký je Boho štýl, ktorý už dávno nie je len pre vyznávačov bohémskeho životného štýlu. Má svoje špecifické prvky, ktoré imponujú mnohým ľuďom, a ak ich ešte nepoznáte, poďte sa s nami inšpirovať.

Ako začať s plánovaním nového interiéru?

25. marca 2024

Čaká vás rekonštrukcia alebo ste kúpili novú nehnuteľnosť? Uvažujete ako daný priestor zariadiť tak, aby spĺňal všetky vaše potreby? Ideálnym riešením je bývanie na mieru.

Potrebujete jarný reštart? Zamerajte sa na svoj interiér.

11. marca 2024

S prvými jarnými lúčmi sa nám vlieva energia do žíl. Túžime po zmene, púšťame sa do nových projektov a máme chuť oživiť svoj domov novými riešeniami aj zaujímavými detailmi. Súčasné trendy padnú do oka vyznávačom decentného prírodného štýlu, ale aj milovníkom hravého škandinávskeho dizajnu.

Viete, čo je kokedama?

9. augusta 2023

Zjednodušene povedané, ide o pestovanie rastlín visiacich vo vzduchu bez kvetináčov. V článku nájdete niekoľko inšpirácií, ako si kokedamou skrášliť interiér.

Trendy dekorácie na jar a leto 2023

27. februára 2023

Premýšľate, ako by ste dodali svojmu domovu iný šmrnc? Alebo zariaďujete nové bývanie a uvažujete, akými dekoratívnymi predmetmi ho doladiť? V každom prípade tu máme zopár tipov podľa aktuálnych interiérových trendov, ktorými sa môžete inšpirovať.

Štyri horúce letné trendy pre váš stôl

13. júna 2022

Stalo sa vám, že vás hneď tak nejaké trendy nenadchli? Tie nasledujúce sú také pestré, že si vyberie naozaj každý. Či už inklinujete skôr k tradíciám, alebo sa radi nechávate unášať extravaganciou a nevšednosťou.

Teenagerská izba: Rady, ako ju zariadiť

6. júna 2022

Ako dieťa rastie, vyžaduje jeho izba určité úpravy. Keď príde ratolesť do puberty, je dôležité prispôsobiť miestnosť takmer dospelému životu. Čo všetko by v teenegerskej izbe nemalo chýbať?

1 2 3 6
Zavrieť reklamu