Značka: interiér

Ako zariadiť tú najlepšiu izbu pre deti?

21. júna 2021

Pre detské bývanie sú absolútne kľúčové dva aspekty: praktickosť a hravosť. Ako ich skĺbiť do jedného celku, ktorý pôsobí kompaktne a zároveň ponúka možnosť jednoduchej zmeny?

EKO pasca na komáre Pictoris od Stylies

12. júna 2021

Každoročná sezóna otravných komárov a ostatného lietajúceho hmyzu prináša skutočnú výzvu. Ako na nich? Inovatívne a najmä ekologické riešenie priáša švajčiarska značka Stylies.

Ako si vybrať interiérové tienenie?

24. mája 2021

Slnečné lúče získavajú na intenzite, takže ak nemáte doma ešte vyriešené tienenie, je najvyšší čas sa do toho pustiť. Obzvlášť v miestnostiach orientovaných na juh a juhozápad sú tieniace prvky nevyhnutnosťou.

Tri svieže letné štýly pre vašu jedáleň

17. mája 2021

Doprajte si mimoriadny zážitok pri stolovaní. Behom chvíľky sa môžete preniesť na obľúbené miesta a navodiť atmosféru ako z dovolenky. Navyše uvidíte, že aj dôverne známe jedlá budú v takomto prostredí hneď chutiť úplne inak. Prezradíme vám, ako na to.

Na kávu do obývačky? Tipy od kávičkárov na domácu výbavu.

9. mája 2021

Káva je bezpochyby najpopulárnejším nápojom ľudstva naprieč celou našou planétou a niet sa čomu čudovať. Tento voňavý životabudič v sebe skrýva množstvo energie, antioxidantov a prospešných živín, ktoré vás nabijú energiou, pomôžu vám spaľovať tuky a zlepšovať fyzickú výkonnosť.

Kúpeľňa ako oáza pokoja a oddychu

26. apríla 2021

Nie je lepší pocit, ako sa po dlhom dni v práci zatvoriť v kúpeľni a dopriať si pár chvíľ len pre seba. Bola by škoda, keby sme rýchlo vybavili len to najnutnejšie a nevyužili potenciál, ktorý nám kúpeľňa poskytuje.

Kvetov nie je nikdy dosť! To platí aj v interiéri.

19. apríla 2021

Najlepšou výhovorkou na vylepšenie si svojho interiéru je zmena ročného obdobia. Jar sa snaží prísť, no stále sa jej to celkom nedarí. Preto by sme mali prirodzene vniesť do našich domov závan sviežosti a trošku si ju privolať, napríklad kvetinovými vzormi, ktoré môžeme svedomito označiť ako nadčasové.

Zavrieť reklamu