Značka: interiér

Viete, čo je kokedama?

9. augusta 2023

Zjednodušene povedané, ide o pestovanie rastlín visiacich vo vzduchu bez kvetináčov. V článku nájdete niekoľko inšpirácií, ako si kokedamou skrášliť interiér.

Trendy dekorácie na jar a leto 2023

27. februára 2023

Premýšľate, ako by ste dodali svojmu domovu iný šmrnc? Alebo zariaďujete nové bývanie a uvažujete, akými dekoratívnymi predmetmi ho doladiť? V každom prípade tu máme zopár tipov podľa aktuálnych interiérových trendov, ktorými sa môžete inšpirovať.

Štyri horúce letné trendy pre váš stôl

13. júna 2022

Stalo sa vám, že vás hneď tak nejaké trendy nenadchli? Tie nasledujúce sú také pestré, že si vyberie naozaj každý. Či už inklinujete skôr k tradíciám, alebo sa radi nechávate unášať extravaganciou a nevšednosťou.

Teenagerská izba: Rady, ako ju zariadiť

6. júna 2022

Ako dieťa rastie, vyžaduje jeho izba určité úpravy. Keď príde ratolesť do puberty, je dôležité prispôsobiť miestnosť takmer dospelému životu. Čo všetko by v teenegerskej izbe nemalo chýbať?

Tipy, ako si zariadiť spálňu v období leta

23. mája 2022

S teplými dňami prichádza aj uvoľnená letná atmosféra. Vneste ju aj do svojej spálne pomocou vhodne zvoleného textilu a doplnkov. Váš odpočinok tak získa nový rozmer.

Šťavnatý interiér, ktorý dýcha exotikou

9. mája 2022

Už sa nemôžete dočkať dovolenky? Lenže tá nakoniec uplynie a čo potom? Doprajte si exotickú atmosféru u seba doma. Vaše prázdniny tak nikdy neskončia.

1 2 3 6
Zavrieť reklamu