Značka: interiér

Ako si zariadiť bývanie v štýle exotickej dovolenky?

2. augusta 2021

Prišli ste práve z ďalekých krajín a chceli by ste si tú atmosféru uchovať navždy? Alebo sa naopak tento rok nikam nechystáte, ale radi by ste si dopriali ten výnimočný pocit z poznávania nových kultúr? Žiadny problém!

Zamilujte sa! Pôvabný vidiecky štýl pohladí vašu dušu

12. júla 2021

Čistý vzduch, pomalé tempo a blízkosť prírody. Tým všetkým nás okúzľuje vidiek. Možno preto v toľkých ľuďoch vzbudzuje vidiecky štýl interiéru pozitívne pocity, sympatie či dokonca očarenie. Tak hurá na vidiek!

8 tipov, ako sa doma schladiť

28. júna 2021

Kto by sa netešil na leto? Ale keď už ho tu máme, vie nás aj pekne potrápiť. Dni, kedy teploty vonku presahujú tropické hodnoty, vyhovuje málokomu. Spoľahlivo ochladiť vie samozrejme klimatizácia, ale ak ju nemáte, nezúfajte - sú tiež iné spôsoby.

Ako zariadiť tú najlepšiu izbu pre deti?

21. júna 2021

Pre detské bývanie sú absolútne kľúčové dva aspekty: praktickosť a hravosť. Ako ich skĺbiť do jedného celku, ktorý pôsobí kompaktne a zároveň ponúka možnosť jednoduchej zmeny?

EKO pasca na komáre Pictoris od Stylies

12. júna 2021

Každoročná sezóna otravných komárov a ostatného lietajúceho hmyzu prináša skutočnú výzvu. Ako na nich? Inovatívne a najmä ekologické riešenie priáša švajčiarska značka Stylies.

Ako si vybrať interiérové tienenie?

24. mája 2021

Slnečné lúče získavajú na intenzite, takže ak nemáte doma ešte vyriešené tienenie, je najvyšší čas sa do toho pustiť. Obzvlášť v miestnostiach orientovaných na juh a juhozápad sú tieniace prvky nevyhnutnosťou.

Tri svieže letné štýly pre vašu jedáleň

17. mája 2021

Doprajte si mimoriadny zážitok pri stolovaní. Behom chvíľky sa môžete preniesť na obľúbené miesta a navodiť atmosféru ako z dovolenky. Navyše uvidíte, že aj dôverne známe jedlá budú v takomto prostredí hneď chutiť úplne inak. Prezradíme vám, ako na to.

Zavrieť reklamu