Značka: jar

Potrebujete jarný reštart? Zamerajte sa na svoj interiér.

11. marca 2024

S prvými jarnými lúčmi sa nám vlieva energia do žíl. Túžime po zmene, púšťame sa do nových projektov a máme chuť oživiť svoj domov novými riešeniami aj zaujímavými detailmi. Súčasné trendy padnú do oka vyznávačom decentného prírodného štýlu, ale aj milovníkom hravého škandinávskeho dizajnu.

5 tipov, ako sa namotivovať na beh po zimnej pauze

10. marca 2024

V mínusových teplotách strácajú chuť hýbať sa aj odhodlaní bežci. Čoraz dlhšie dni však  naznačujú, že zima sa blíži ku koncu, a tak sa nám míňajú výhovorky, prečo ostať doma.

Štyri tipy, ako vniesť jar do interiéru

3. apríla 2023

S príchodom jari cíti mnoho z nás potrebu akéhosi nového začiatku, a to s čistým štítom. Preto sa niektorí vrháme do dôkladného upratovania domácnosti, triedenia vecí, výmeny textílií, aranžovania čerstvých kvetov do váz a hľadáme možnosti, ako zmeniť interiér. Inšpirujte sa týmito 4 tipmi, ktoré môžu rozžiariť aj váš domov.

Kvetov nie je nikdy dosť! To platí aj v interiéri.

19. apríla 2021

Najlepšou výhovorkou na vylepšenie si svojho interiéru je zmena ročného obdobia. Jar sa snaží prísť, no stále sa jej to celkom nedarí. Preto by sme mali prirodzene vniesť do našich domov závan sviežosti a trošku si ju privolať, napríklad kvetinovými vzormi, ktoré môžeme svedomito označiť ako nadčasové.

Zavrieť reklamu