Značka: knihy

Deväť dôvodov, prečo pravidelne čítať

26. októbra 2023

Kedy ste naposledy chytili do ruky knihu a poriadne sa do nej začítali? Áno, rátajú sa aj audioknihy alebo knihy v elektronických čítačkách. Mnohí vnímajú čítanie kníh, hlavne románov či inej fikcie, ako stratu času.

Vymeňte prečítané knihy za nové!

1. decembra 2022

Uvoľnite miesto na poličke a získajte poukážky do kníhkupectva! Na knihovratok.sk si overte, či vaše tituly Martinus aktuálne vykupuje a za akú cenu.

Koronavírus: Falošný poplach?

21. októbra 2020

Žiadna téma dnešnej doby nevyvoláva toľko záujmu, kontroverzií a strachu ako koronavírus. Protichodné názory, falošné správy a politicky kontrolované informácie spôsobujú u ľudí zmätok. Rozdielne názory vedú k nekonečným diskusiám.

7 kníh pre dokonalosť tela aj duše

17. apríla 2017

Nechajte sa inšpirovať knihami, ktoré vám pomôžu doladiť vaše stravovacie návyky a motivujú vás k pohybu. Vyberte si medzi behom, cyklistikou či jogou a medzi zdravými spôsobmi stravovania to, čo je pre vás to pravé.

5 kníh pre zdravie a motiváciu

14. apríla 2017

Chcete sa dozvedieť tajomstvá zo svetovej cyklistiky, chcete vedieť, ako sa stravovať, aby ste hravo zvládli aj ultramaratón alebo ako zrelaxovať pomocou rôznych kúr? Potom sú pre vás práve tieto knihy:

Zavrieť reklamu