Značka: kuchyňa

Slivkové gule s makom

25. októbra 2023

Recept, ktorý poznáme zo školských čias rozvonia aj teraz našu kuchyňu. A kedy si pripraviť slivkové gule, keď nie na jeseň? Navyše svojmu telu doplníte dôležité živiny - vitamín C, takmer všetky vitamíny skupiny B. Obsahujú aj minerálne látky a stopové prvky, ako draslík, zinok, či horčík.

Parametre modernej kuchyne, ktoré vám pomôžu s plánovaním

23. októbra 2023

Dnešné kuchyne už ponúkajú úplne iné možnosti ako pred dvadsiatimi rokmi. Plánujete novú kuchyňu a radi by ste sa zorientovali v ponuke? A čo by ste dnes od svojej kuchynskej linky rozhodne mali vyžadovať? Viac sa dozviete v článku.

Láska na prvý pohľad? Rustikálnu kuchyňu si zamilujete!

24. júla 2023

Máte radi vidiecky štýl a chystáte sa zariaďovať kuchyňu? Alebo len zveľaďujete chalupu a radi by ste interiér ponechali v tradičnom duchu? V každom prípade máme pre vás tipy na kuchyne v rustikálnom prevedení.

8 vecí, ktoré vám spríjemnia varenie aj stolovanie

10. apríla 2023

Milujete dobré jedlo, ale varenie už vám príde ako rutina? Oživte ju novými pomocníkmi a vychutnajte si jedlo vďaka dôkladne prestretej tabuli. Aké kúsky by ste si mali zaobstarať?

Nemáte čas na varenie? Zachráni vás kuchynský robot

1. marca 2023

Aj tie najzložitejšie recepty sa dajú stihnúť za polovicu času, keď viete, ako na to. Šikovný kuchynský robot vám ušetrí námahu aj priestor, ktorého v kuchyni nikdy nie je nazvyš. Drahocenný čas budete môcť využiť na premýšľanie o ďalšej pekárskej výzve.

Kuchyňa snov v duchu aktuálnych trendov

23. januára 2023

Plánujete novú kuchyňu, alebo rekonštrukciu tej existujúcej? Potom možno hľadáte inšpiráciu, aký štýl, prevedenie aj detaily zvoliť. Môžete ju nájsť aj v súčasných kuchynských trendoch.

Štýlové a praktické trendy zo sveta kuchýň

26. apríla 2022

Plánujete rekonštrukciu kuchyne alebo zariaďovanie nového domova? Kuchynský priestor je bezpochyby jeho srdcom. Zaujíma vás, aké sú aktuálne trendy? Inšpirujte sa našimi tipmi.

Zavrieť reklamu