Značka: Maďarsko

Tip na výlet | Za skvelými výhľadmi Budapešti

20. augusta 2022

Budapešť si vás získa najmä prechádzkami pozdĺž brehov Dunaja a výhľadmi na množstvo historických pamiatok. Vydajte sa na výlet do mesta presláveného aj termálnymi prameňmi, parkmi alebo gurmánskymi špecialitami.

Fotografická cesta do Maďarska

13. augusta 2021

Začiatkom leta 2020 prišla Martinovi ponuka na fotenie turisticky zaujímavých oblastí v severnom Maďarsku, a pretože potreboval na cestu kreatívneho parťáka, mohol som sa pripojiť na rýchlu akciu aj ja.

Najkrajšie jazerá v Maďarsku

3. októbra 2019

V Maďarsku je medzi jazerami jednotkou, samozrejme, Balaton, najväčšie jazero strednej Európy, občas honosne nazývaný aj maďarským morom.

Máte plány na leto? AJÁNLOTT BALATON!

22. augusta 2017

Vyberte sa na výlet do regiónu Balaton. Budete prekvapení, koľko možností aktívneho aj pasívneho oddychu táto časť Maďarska ponúka. Užijete si bahenné masáže a zrelaxujete v termálnych kúpeľoch.

Top 10 vecí severného Maďarska – nenechajte si ich ujsť!

30. apríla 2013

Hneď za našimi južnými hranicami sa rozprestiera krajina, ktorá je slovenským dovolenkárom trochu menej známa v porovnaní so západnejšími susedmi. Je to škoda, pretože severné Maďarsko dokáže učarovať najrôznorodejšej skupine návštevníkov. Neveríte?

Lahôdka na záver sezóny. Reportáž z maďarského strediska Kalandpark

31. marca 2010

Prinášame novinky a kuriozity zo všetkých oblastí, teda nemôžeme vynechať z recenzií lyžiarskych stredísk Maďarsko. Nie je to preklep, v Maďarsku sa dá lyžovať. Existuje mestečko na juhovýchodnej hranici Slovenska (prechod Slovenské Nové Mesto), kde s lyžami nebudete vyzerať smiešne. A pozor, dokonca ani v lete!

Zavrieť reklamu