Značka: magazín Relax

Objavte čaro samoty. Napríklad vďaka aktuálnemu RELAXu!

13. novembra 2023

Také ticho, že počujete každý vtáčí šuchot v lístí a vlastný dych. Čistý výhľad bez kazu ďalšej siluety. Žiadne slová, otázky, rozhovory zo slušnosti. Len oslobodzujúci pocit, že je to tu všetko pre vás.

Predstavujeme Barboru Keherovú, ilustrátorku septembrového RELAXu

11. septembra 2023

Kto z vás si náš RELAX kupuje pravidelne, určite neprehliadol jeho novoročný redizajn. Vydávame ho s dvoma titulkami, pričom na jednej z nich sa nachádza ilustrácia na určitú tému. Najnovšiu titulku s rodinným motívom ilustrovala slovenská ilustrátorka Barbora Keherová. Poďme si ju predstaviť.

Kto má na svedomí ilustrovanú titulku jarného RELAXu?

9. mája 2023

Určite ste si všimli, že vynovený RELAX začal vychádzať s dvoma titulkami. Na jednej je vždy fotografia, druhá je ilustrovaná. Rozhodli sme sa na ilustrovaných titulkách spolupracovať so slovenskými ilustrátormi a ilustrátorkami a aj takouto cestou vám predstaviť ich prácu.

Najnovší RELAX je v predaji. Čo v ňom nájdete?

20. apríla 2023

"Vedeli ste, že časopis Relax už vychádza 12 rokov? V tomto veku sa deti dostávajú do puberty, 12 rokov trvá, kým vyrastie vianočný stromček alebo vynájdu nový liek. Zaslúžilo si to malú oslavu a Relax po nej trošku pribral v chrbte.

1 2 3 5
Zavrieť reklamu