Značka: operácia očí

Laserová operácia očí – čo je mýtus a čo fakt?

20. júna 2022

Mať zdravý a kvalitný zrak je snom snáď každého. Nielen pri športovaní, ale aj v bežnom či pracovnom živote je totiž nosenie korekčných pomôcok obmedzujúce. Jediným spôsobom, ako sa navždy zbaviť dioptrických okuliarov a kontaktných šošoviek sú laserové operácie. Koluje však o nich množstvo mýtov.

Ostrý zrak v každom veku? Ide to aj bez okuliarov

4. apríla 2022

Začínate si kvôli veku pomaly zvykať na tú klasickú vetičku: „Bude to už len horšie“ ? Je prirodzené, že naše telo starne, pomalšie sa liečia zranenia, rýchlejšie sa vyčerpáme a jednotlivé orgány strácajú niektoré zo svojich dôležitých vlastností. Výnimkou nie sú ani oči.

Viete, ako si udržať dobrý zrak čo najdlhšie?

1. marca 2022

Oči sú orgán ako každý iný. Tiež starnú a tiež môžu ochorieť. Vek, ale aj množstvo ďalších faktorov je dôvodom, prečo sa nám zrak postupne zhoršuje. Niektoré očné chyby sú prirodzené a nedokážeme sa im vyhnúť ani ukážkovým životným štýlom, riziko vzniku iných dokážeme výrazne znížiť.

Relaxujte a športujte s kvalitným zrakom. Operácia nebolí!

14. februára 2022

Aké obmedzujúce je mať zlý zrak vie každý, kto musí nosiť dioptrické okuliare či kontaktné šošovky. A nie je to len šport, ale aj úplne bežné každodenné činnosti či zamestnanie, kde nekvalitný zrak spôsobuje ťažkosti.

Vidím rozmazane do diaľky. Čo mám robiť?

14. októbra 2021

Problém so zaostrovaním do diaľky trápi čím ďalej, tým viac ľudí a to najmä vo vyspelých krajinách. Z veľkej časti to spôsobuje nesprávny životný štýl - používanie počítačov, tabletov či mobilov už od veľmi mladého veku.

Zavrieť reklamu