Značka: osvetlenie na bicykel

Ako sa v premávke zviditeľniť?

26. októbra 2022

Chodci, bežci, kolobežkári a cyklisti sú najzraniteľnejší účastníci cestnej premávky. Ak sa nechcete zapísať do štatistík nehodovosti, mali by ste dbať nielen na zvýšenú opatrnosť, ale predovšetkým na svoju viditeľnosť.

Ako si vybrať svetlá na bicykel?

29. augusta 2021

Je úplne jedno, či bicyklujete po cestnej komunikácii alebo po cestičke pre cyklistov. Stále platí pravidlo: vidieť a byť videní. Počasie už lepšie nebude a každý deň vidíme, že sa stmieva o čosi skôr. Viditeľnosti nepridávajú ani hmly či šero. Buďte preto predvídaví a dbajte o svoju bezpečnosť. Vyberte si správne svetlá na váš bajk ešte dnes.

5 najžiadanejších svetiel na bicykel

21. októbra 2019

Chlad a kratšie denné svetlo už možno mnohých odradili od vonkajších voľnočasových aktivít. Ak si však chcete naďalej užívať zážitok z jazdy, vybavte sa poriadnym cyklo oblečením.

Máte to správne osvetlenie na váš bicykel?

13. septembra 2018

Jesenný čas prináša okrem krásneho sfarbenia lesov a lúk aj skoršie stmievanie sa. S tým súvisí potreba vhodného osvetlenia vášho bicykla kamkoľvek sa vyberiete. Je dôležité aby ste videli na cestu pred sebou, ale rovnako dôležité je aby ste boli videní ostatnými účastníkmi cestnej premávky.

Zavrieť reklamu