Značka: poistenie

Štyri typy ľudí, na ktorých by ste si mali dávať pozor

7. júla 2023

Je len zopár životných právd, ktoré možno uplatniť celoplošne na každého človeka. Jedna z nich by mohla byť: Každý z nás je iný! Vyrástli sme v inom prostredí, máme za sebou iné životné skúšky a tým čelíme s rôznymi ľudskými povahami a vlastnosťami.

Podľa čoho si vybrať cestovné poistenie?

29. júna 2023

Ak sa pri akejkoľvek ceste do zahraničia spoliehate iba na Európsky preukaz zdravotného poistenia (EPZP), robíte chybu. Odporúča sa, aby si každý pred vycestovaním uzatvoril aj komerčné cestovné poistenie.

Spomaľte a začnite si vychutnávať svet

13. mája 2023

Pomalé cestovanie alebo „slow travel“ vzniklo ako odpoveď na dnešnú uponáhľanú dobu, ktorá prenikla aj do našich dovoleniek. Netýka sa rýchlosti presunu medzi bodmi, ale ponúka odlišný prístup k zážitkom.

Nechali by ste sa liečiť lekárom bez titulu?

25. júna 2022

Mnohí z nás to denne robia. To, čo sme si pred rokom 2020 len mysleli, práve počas pandémie vyplávalo na povrch. Internet je ideálne miesto na šírenie klamlivých správ – a to sa netýka len rôznych hoaxov, ale aj neoverených lekárskych rád.

Tour de France 2022 začína v Dánsku.

7. marca 2022

Posledné roky zaznamenávame výrazný nárast záujmu o cyklistiku. Dokazujú to nárasty počtov v automatických počítadlách v mestách a na cyklotrasách. Čoraz viac oceňujeme jej priaznivý dopad na našu fyzickú kondíciu.

Kúpte si bicykel tam, kde vám ho poistia

27. novembra 2018

Na slovenskom trhu je od minulého roku v ponuke prvé poistenie cyklistov a bicyklov vrátane elektrobicyklov. Poistenie vám preplatí krádež. Asistenčné služby zasa v prípade nehody zabezpečia odvoz cyklistu do zdravotníckeho zariadenia, odvoz bicykla do servisu či jeho opravu.

Začínate s lyžovaním? Na týchto miestach sa to určite naučíte

1. novembra 2018

Nikto nespadol z neba učený, a platí to aj pri lyžovaní. Ak patríte medzi tých, ktorým sa nepodarilo s týmto športom nadviazať vzťah počas lyžiarskeho výcviku na základnej alebo strednej škole, nezúfajte. Nikdy nie je neskoro začať.

Zavrieť reklamu