Značka: predsavzatia

Ako cvičiť doma

11. januára 2021

S novým rokom si istotne mnohí z vás predsavzali, že sa budú viac hýbať. A je to skvelý nápad. Pretože aktívny pohyb nielen prospieva telu, ale človeku zlepší náladu a zdvihne mu sebavedomie.

7 tipov, ako dodržať novoročné predsavzatia

4. januára 2021

Poznáte to: na Nový rok sa rozhodnete, že niečo zmeníte. K lepšiemu. Či už sa týka postavy, zdravého životného štýlu, šetrenia alebo vzťahov, približne do 3. januára to ide bez problémov.

28 predsavzatí pre šťastnejší život

24. decembra 2019

Sú po mesiaci vaše novoročné predsavzatia už dávno porušené? Čo tak dať si namiesto tých o lepšej strave, skoncovaní so zlozvykmi a novým začiatkom vo sfére športu nejaké z úplne iného súdka.

Ako naplniť svoje ciele? Prečítajte si viac v magazíne Relax!

14. decembra 2019

V dnešnej dobe je už dokázané, že vizualizácia dokáže meniť mozog. Len predstava hry určitej pasáže na klavíri mení tie časti mozgu, ktoré by sa menili, keby ste na ňom skutočne hrali. Preto nepodceňujte silu myslenia a emócií.

10 x áno, prečo začať s cyklistikou

9. marca 2018

Po dlhých zimných mesiacoch a poslednom mrazivom období už možno aj vy úpenlivo vyčkávate na príchod jari. Počas nej nielenže človek stále tak trochu pookreje, ale taktiež sa objavia nespočetné možnosti tráviť čas vonku.

5 tipov, ako zmeniť predsavzatia o jedle na realitu

17. mája 2017

Zabudnite na krátkodobé pobláznenie zo super potravinových doplnkov, letné lásky k diétam, čo nepretrvajú, a držte sa našich piatich jednoduchých tipov, ako sa cítiť dobre celý život.

Zavrieť reklamu