Značka: salamandra-resort

V nedeľu organizujeme skicross v stredisku Salamandra pri Banskej Štiavnici

22. februára 2011

Snowmagazín spoločne s lyžiarskou školou Snowsports Academy a strediskom Salamandra resort pri Banskej Štiavnici organizuje verejný pretek v skicrosse pre malé detičky. Prihláste svoje deti, alebo sa prídite pozrieť na úžasnú akciu. Vlani štartovali na trati plnej prekážok, skokov a iných terénnych nerovností aj dve trojročné dievčatá.

Aktuálny minireport – Salamandra Resort

24. januára 2010

V skratke – výborné stredisko s členitým svahom a veľmi dobrými snehovými podmienkami. Lacné lístky, prekrásne prostredie Banskej Štiavnice, cez víkend viac ľudí. Hneď pri prvej návšteve však celej našej skupine ukradli lyže a topánky priamo z penziónu v Banskej Štiavnici.

Salamandra Skicross Cup bude 13. februára

21. januára 2010

Keďže tento rok má skicross na olympiáde premiéru, deň po jej začatí prebehnú preteky v skicrosse pre malé detičky v stredisku Salamandra Resort pri Banskej Štiavnici.

Salamandra resort opening prebehne 16. januára

5. januára 2010

Na Slovensku tento rok otvorili jediné stredisko - Salamandra resort. Dňa 22. decembra sem prišli prví lyžiari. Budúcu sobotu, 16. januára sa stredisko otvára oficiálne. Pre lyžiarov si organizátori pripravili testovanie nových modelov lyží a snowboardov značky K2, testovacie jazdy Škody YETI a ochutnávku vodky s energy drinkami.

Zavrieť reklamu