Značka: sex

Viete, čo spája viacnásobných neverníkov?

25. januára 2024

Vedcom sa síce ešte nepodarilo identifikovať gén nevery, psychológovia však už vedia, ktoré osobnostné črty správania sa spájajú s opakujúcim sa cudzoložstvom.

Pohyb je liekom na všetko

28. decembra 2023

Športovaním sa dokážeme vyrovnať s celým radom fyzických aj psychických problémov. Ale to už asi viete. Poďme si to teraz rozmeniť na drobné.

Menopauza: Keď vám je chvíľu všetko, a potom zasa nič 

19. decembra 2023

Týmto obdobím prejdeme všetky. Dvadsať percent žien údajne nepocíti žiadne príznaky, ale ešte je nás tu celkom veľká skupina, s ktorou prechod viac či menej zamáva. Na tele, na duchu, a poriadny prievan urobí aj v posteli.  

Päť zdravotných plusov pravidelného sexu

8. decembra 2023

Pravidelné milovanie má mnoho pozitív pre naše fyzické aj psychické zdravie. Pozreli sme sa na päť zdravotných plusov, ktoré so sebou prináša.

Sex ako legálna droga

19. júna 2023

Ak ste sa niekedy cítili byť od sexu doslova závislí, môžeto byť pravda.

Zacvičte si pre lepší sex

29. septembra 2022

Túžite po novom impulze a väčšej chuti na milovanie? Vyskúšajte pár jednoduchých cvikov, ktoré vás dostanú do formy, zlepšia vám náladu a zároveň vám skvalitnia sexuálny život.

Lange girls – sex predáva aj lyžiarky

24. novembra 2010

Firma Lange stála pri revolúcii v oblasti lyžiarskych topánok. Jej zakladateľ Bob Lange prišiel ako prvý s nápadom vyrobiť plastové topánky. Bolo to v roku 1962. Odvtedy prešlo skoro 50 rokov a Lange je lídrom aj v inej oblasti: Každoročne vydáva plagáty takzvaných Lange girls – teda sporo odených známych lyžiarok, ktoré pózujú s lyžiarskymi topánkami.

Zavrieť reklamu