Značka: zuby

Cestovný set Black Is White

18. mája 2023

Štýlový sprievodca na dovolenke či výlete, ktorý obsahuje všetko pre zdravý úsmev.

12,45 €

Ústna sprcha Panasonic EW-1511

14. decembra 2019

Ústna sprcha Panasonic EW-1511 s výkonnou vodnou dýzou a ultrazvukovou technológiou odstráni povlak a postará sa o príjemnú stimuláciu ďasien.

89 €

Ako byť zdravý? Vylepšite svoje zvyky

7. októbra 2019

Snažíte sa robiť veci dobre? Fajn, my pre vás máme pár jednoduchých trikov, ako ich robiť ešte o kúsok lepšie. Tipy na zrýchlenie metabolizmu, posilnenie kostí, budovanie kondície, zvýšenie flexibility a hlavne dobrej nálady.

Biele zuby bez chémie – prírodný prostriedok na bielenie zubov

20. septembra 2018

Najúčinnejší nežiaduci „zafarbovači“ zubov sú lieky, fluór, farbivá z potravín, káva, čaj, cvikla, víno, čučoriedky, bylinné tinktúry z liečivých rastlín a fajčenie. Ak nie ste fanúšikom zázračných bieliacich pást, skúste prírodné prostriedky.

Kakao – pokrm bohov v našej kuchyni

23. decembra 2017

Kakao bolo v dávnych dobách vzácnou plodinou dostupnou iba vladárom, bojovníkom a duchovným. Neskôr sa kakaové maslo predávalo v lekárňach a dnes je dostupné všetkým.

Starostlivosť o zuby vám môže zachrániť život

7. septembra 2017

Témy akokoľvek spojené s prácou zubára nie sú medzi ľuďmi veľmi populárne. Pravdepodobne aj vy ste radšej, keď k zubárovi nemusíte, a ak vás začne bolieť zub, ešte nejaký čas čakáte a veríte, že to prejde. Samo.

9 mýtov, vinou ktorých raz prídete o zuby

18. marca 2014

Vždy je ťažké rozlíšiť, čo je pravda a čo zavádzanie. Preto by sme vám chceli priblížiť, ako to je so starostlivosťou o vlastný chrup a kde je pravda. Niektoré mýty sú také zaužívané, že je ťažké uveriť v ich nepravdu, no iba správne návyky nám zabezpečia skutočné zdravie.

Zavrieť reklamu