Značka: beh

JERGY talks – Petra Pukalovičová

25. mája 2020

Petra Pukalovičová, otvorená, optimistická a tolerantná rodáčka z Bratislavy. Vyštudovala marketingovú komunikáciu na Univerzite Cyrila a Metoda v Trnave. Už počas školy sa stala redaktorkou marketingového časopisu Stratégie. Pôsobila v mediálnej agentúre Starmedia a neskôr spoluzakladala a viedla online agentúru Digitask. Popri zamestnaní absolvovala 600 hodinový výcvik pracovnej psychológie ukončený „titulom“ CBC. Okrem reklamy a koučingu […]

JERGY talks – Romana Komárňanská

25. mája 2020

Vypočujte si podcast s bežkyňou a trénerkou Romanou Komárňanskou. Dozviete sa napríklad ako bežať polmaratón a maratón na pohodu a ako sa pripravuje na preteky.

Jarný pitný režim počas behu

27. apríla 2020

Poradíme vám, čo by ste mali piť počas bežeckých tréningov, pred nimi a po nich, aby ste boli výkonní a zdraví.

JERGY talks – Ivan Hulik

14. apríla 2020

Vypočujte si podcast (nielen) o reklame, marketingu a práci v reklamných agentúrach s Ivanom Hulikom.

JERGY talks – Dana Minova

14. apríla 2020

Dana Minova, usmievavá žena, matka, partnerka, sestra, kamarátka, zamestnankyňa, ktorá má otvotenú myseľ. Človek z mäsa a kostí, ktorý má rád život. Má rada výzvy a rada ich aj ponúka svojmu okoliu. Blízko má aj aj k slovám ďakujem, podpora, priamosť a ľudskosť.

PŘEHRÁT JERGY talks – Igor Toth

14. apríla 2020

Vypočujte si podcast s Igorom Tothom, marketérom, otcom rodiny a športovcom. Je príkladom ako sa z analytika môže stať kreatívec. Dnes je riaditeľ marketingu O2 a marketér roka 2017.

Beh môže byť efektívnym nástrojom v boji s úzkosťou aj depresiou

30. marca 2020

Aj v jeho prípade však platí, že všetkého veľa škodí. Ono, keď nepoznáte zdravú mieru, môžete sa stať od športu závislí a potom má celkom opačný efekt. V prvom tohtoročnom Runningu sa venujeme okrem iného téme duševného zdravia.

1 2 3 11
Najnovšie vydanie

RELAX 4/2020

Objednať
Relax na Facebooku
Zavrieť reklamu sportmedia sportmedia
sportmedia sportmedia