Značka: chudnutie

Štyri metódy prerušovaného pôstu. Ktorá bude vyhovovať vám?

30. septembra 2023

Existuje hneď niekoľko rôznych metód prerušovaného pôstu. Ich spoločným menovateľom je to, že deň alebo týždeň rozdeľujú na obdobie jedla a obdobie pôstu. Počas pôstu máte dve možnosti – nejete nič, alebo jete veľmi málo.

Boris Bajer: Zmanažujte svoj stres

26. augusta 2023

Starosť je zvláštne slovo. Existujú mladosť a staroba. Je staroba starosťou? Alebo keď mladosť je pochabosť, je staroba pohromou? Veríme, že tiež vďaka výživovému poradcovi Borisovi Bajerovi bude vaša staroba vitálna.

Prečo nechudnete?

11. júla 2023

Niekto vám povie, že dôvodom môže byť vysoký kalorický príjem, či málo pohybu. Existujú však aj iné, menej známe dôvody.

Chcete schudnúť? Musíte sa zadýchať!

29. apríla 2023

Možno ste si mysleli, že sa tuk spaľovaný pri cvičení alebo behaní vylučuje prostredníctvom potu, močom alebo nejakým iným spôsobom. Ale ako to naozaj je?

Osem najčastejších chýb po cvičení

6. januára 2023

Aj keď je vaším cieľom „len“ udržať sa vo forme, neničte svoju drinu hlúpymi chybami. Prinášame vám prehľad tých najčastejších, aby vaša námaha skutočne prinášala ovocie.

Celá pravda o prerušovanom pôste (+ kvíz)

18. septembra 2022

Kým v minulosti sa ľudia pýtali: „Čo máme jesť ?“ dnes sa zaujímajú o to, kedy nejesť. Tento stravovací prístup je čoraz populárnejší a v protiklade so zaužívaným presvedčením, že vynechávanie jedál spôsobuje zmätok v metabolizme a prírastok na hmotnosti.

1 2 3 11
Zavrieť reklamu