Značka: cyklistika

Jesenné vychytávky pre cyklistov

18. októbra 2023

Jesenné počasie býva dokonalé so svojím babím letom, slnečnými dňami a ideálnou teplotou, no nezriedka vie poriadne potrápiť vtieravým vetrom, dažďom i hmlou. Pre cyklotripy azda niet vhodnejšieho ročného obdobia, no len za podmienky, že sme dokonalo vystrojení a nič nás nemôže zaskočiť.

Sedem tipov, ako si splniť cyklistické ciele

1. októbra 2023

Rytmické šliapanie do pedálov až do cieľa výletu je snom každého cyklistu. Športovcom, ktorý v pohode zvládne desiatky kilometrov s úsmevom, sa však nestanete cez noc. Tieto tipy vám pomôžu zistiť, ako si môžete spríjemniť tento krásny šport.

Aj tento rok na priaznivcov cestnej cyklistiky čaká Open Border Ride!

22. septembra 2023

Tretí ročník verejného cyklomaratónu z Bratislavy do Viedne sa koná v sobotu 23. septembra. S BUBO a Isadore Apparel štartujeme z centra Bratislavy, aby sme si pripomenuli symbol slobody a otvorených hraníc. Spájame dve najbližšie hlavné mestá Európy.

HYBAJ NA BAJK: Jedna cyklo výzva prepája 8 regiónov Banskobystrického kraja

20. septembra 2023

V Banskobystrickom kraji odštartovali jesennú cyklovýzvu HYBAJ NA BAJK. Jej cieľom je motivovať k objavovaniu krásnych jesenných zákutí kraja v sedle bicykla. Takmer 170 tipov na cyklovýlety, takmer 4 500 km značených cyklotrás a 9 skvelých výhier sú hlavné vstupy, ktoré budú motivovať k vysadnutiu do sedla bicykla. 

Ohŕňate nos nad chráničmi? Rozhodne by ste nemali

15. septembra 2023

Pripadajú vám chrániče ako niečo, čo je pod vašu úroveň? Zvyknete sa vybrať na adrenalínový trip bez nich a veríte, že sa vám nemôže nič stať? Takých tu bolo viac a nedopadli najlepšie. Fatálne následky môže spôsobiť aj tá najmenšia chvíľka nepozornosti.

Strečing pre cyklistov

27. augusta 2023

Jazdením na bicykli si hravo dokážete zlepšiť kondíciu a silu stehien, ale keď sa reč zvrtne na ohybnosť tela, musíme priznať, že tu ťahá cyklistika za najkratší koniec.

1 2 3 24
Zavrieť reklamu