Značka: cyklistika

Bachledka, skvelé prostredie s krásnymi výhľadmi 

10. júla 2024

Do Tatier sa na bicykloch nechodí často, ale ak už sa tam vyberiete, väčšinou to stojí za to. To je aj prípad strediska Bachledka, ktoré je ideálne na rodinnú dovolenku s deťmi a bicyklami. 

Leto bikerov sa ponesie v znamení KENNY produktov

2. júla 2024

Letné cyklo tripy, výzvy, súťaže či snaha prekonať svoje limity, to všetko si akosi prirodzene žiada kvalitnú špičkovú výbavu, s ktorou bude pobyt na sedadle príjemnejší. Produkty celosvetovo uznávanej francúzskej značky KENNY patria k špičke a uznávajú ich aj profesionálni jazdci.

Bicykle, ktoré v meste odvezú celú rodinu

23. júna 2024

Odvezú nákup, deti a niektoré i dospelého pasažiera. Neuviaznete s nimi v premávke, nemusíte hľadať parkovacie miesto a jazda na elektrobiku je navyše zábavná!

Kúzlu mini pumpičiek BBB sa jednoducho nedá odolať

20. mája 2024

Čo vy a pumpy na bicykel? Nosíte so sebou záchrannú kompaktnú pumpu, ktorá vás vytrhne z nečakaných problémov? Alebo ste skôr free typ, ktorý sa spolieha na šťastie a nepredvída zbytočne nič negatívne?

Ako si zvýšiť sebavedomie na horskom bicykli?

14. apríla 2024

Bez ohľadu na to, či ste v horskej cyklistike úplný nováčik a cítite sa trochu vystrašene, alebo jazdíte už nejaký čas, ale stále sa snažíte zlepšiť si techniku jazdy, máme pre vás tipy, ako jazdiť sebavedomejšie.

1 2 3 25
Zavrieť reklamu