Značka: kolagén

Kolagén a kĺby – spojenie, ktoré funguje

22. mája 2023

Keď sa povie kolagén, takmer každý si ho spojí s kĺbmi alebo s pleťou. Je to dané tým, že kolagén je veľmi obľúbený výživový doplnok pri problémoch súvisiacich s kĺbmi a významný pomocník v oblasti kozmetiky.

Kolagén je zázrak pre pohybový aparát

13. júla 2022

O kĺboch a kostiach ani nevieme, kým nás nezačnú bolieť. Neuvedomujeme si, že im musíme venovať kvalitnú starostlivosť dávno predtým, než pocítime prvé príznaky poškodenia.

Krásna pleť bez vrások

22. júla 2021

Pribúdajú vám vrásky, tvoria sa strie či celulitída? Začali sa vám lámať vlasy a bolia vás kĺby? Možno vám chýba najdôležitejšia stavebná bielkovina v tele – kolagén.

Na čo je dobrý kolagén a kde ho nájsť?

22. júla 2019

Čo je to vlastne kolagén proteín a aký je rozdiel oproti klasickej srvátke či vegánskym alternatívam? Pre naše telo má veľký význam a prináša zdravotné benefity, kde ho však nájsť? Aké potraviny sú jeho dobrými zdrojmi a po ktorých doplnkoch výživy siahnuť?

Aký proteín je pre telo najlepší?

14. marca 2018

Stále viac ľudí športuje a akonáhle sa človek začne zaujímať o šport, stretne sa aj s množstvom výživových doplnkov. Medzi najčastejšie doplnky, ktoré využívajú športovci na budovanie svalov, ale aj podporu ďalších tkanív, je proteín. Aký proteín je však kvalitný a pre telo najideálnejší?

Zavrieť reklamu