Značka: kurkuma

Bioaktívna kurkuma

5. mája 2021

Kurkuma je silná protizápalová bylina z juhovýchodnej Ázie, ktorá sa po stáročia používa na liečbu rôznych ochorení. Niekedy sa nazýva aj „indický šafran“, pretože má krásnu zlatistú farbu. Spoznajte štyri hlavné benefity kurkumy.

Výživové trendy 2021

3. mája 2021

Možno to znie ako veľké klišé, ale naše zdravie by malo byť vždy na prvom mieste. V posledných ťažkých mesiacoch mnohí z nás zmenili nielen svoje priority, ale aj životný štýl, čo spôsobilo revolúciu v oblasti výživy a stravovacích návykov.

Poznáte bioaktívnu kurkumu?

30. októbra 2019

Kurkuma, či už vo forme prášku, alebo koreňa, by nemala chýbať v každej domácnosti. Powerlogy Turmeric Mix je univerzálnym korením, ktoré môžete využiť na prípravu zlatého mlieka, kurkuma latte, ale aj ako karí korenie do obľúbených receptov.

Kurkuma proti zápalom a na potréningovú regeneráciu

15. októbra 2018

Kurkuma, alebo indický šafrán, je korenie zo sušeného mletého kurkumovníka dlhého. Obsahuje viacero bioaktívnych zložiek, takzvané kurkuminoidy, z ktorých najznámejší je kurkumín. A práve tomu vďačíme za urýchľovanie regenerácie svalov.

Kurkuma proti zápalom a bolesti

1. júla 2017

Kurkuma je ajurvédske korenie, ktoré obnovuje vitalitu a už dávno si vyslúžilo povesť bojovníka proti bolesti. Pôsobí protizápalovo, podporuje krvný obeh, detoxikáciu, imunitu a regeneráciu tkanív.

Zavrieť reklamu