Značka: leto

Severný Peloponéz – očarujúca časť gréckeho vidieka

24. júla 2018

Baľte kufre, vyrážame za oddychom na nádherné pláže obkolesené hornatou krajinou, za poznávaním histórie starovekých civilizácií a hlavne za zábavou pri gréckej hudbe, chutnom jedle a dobrom miestnom víne.

Vyhrajte 5 chic parfumov s časopisom RELAX!

24. júla 2018

Videli ste už nový letný RELAX? Na 128 stranách sa dozviete horúce tipy zo sveta fitnes, zdravej výživy, zdravia, ale aj z behania a bicyklovania. Dozviete sa, ako tráviť čas vo dvojici alebo aj s tlupou detí, kde sú najlepšie miesta na turistiku a cykloturistiku a ako doplniť svoju cyklovýbavu.

Ako odkladať zimné topánky po zime, aby vydržali

4. apríla 2018

Ak sa chystáte odložiť zimné topánky na pol roka do skrine, očistite ich od soli. Biele fľaky z kožených topánok vyčistíte pomocou handričky namočenej v octe zmiešanom s vodou v pomere 1:1.

Letné vlasové masky

14. augusta 2017

Horúce slnečné lúče v spojení s kúpaním vlasy dehydrujú a potom pôsobia mdlo, strácajú všetok lesk a jemnosť. Vyrobte si zopár domácich masiek.

Prvá pomoc na letnom festivale

12. augusta 2017

Prvá pomoc uprostred niekoľkokilometrového areálu je základným predpokladom na prežitie bez následkov. Nájsť záchranára na takom obrovskom priestore v dave a v strese môže trvať dlho a v kritických situáciách môže ísť o veľa. Vedeli by ste priateľom pomôcť?

Melónový sorbet

29. júla 2017

Recept na ľahký letný melónový sorbet s alkoholom.

Koufonisia – grécky raj na Zemi

27. júla 2017

V Grécku je mnoho ostrovov, ktoré ešte nie sú preplnené turistami. A pritom sú nádherné. Grécky ostrov Koufonisia patrí k súostroviu Kyklady, ktoré sú typické bielymi domčekmi a čistým tyrkysovým či blankytným morom.

Ako pomôcť imunite v lete

22. júla 2017

V lete bývame takí bezstarostní, že občas pozabudneme na naše zdravie. Málo spíme, nepravidelne jeme a možno až priveľa športujeme. Dajte si poradiť, ako sa starať o obranyschopnosť organizmu. Bolo by predsa škoda preležať slnečné letné dni s horúčkou v posteli!

1 2 3 5
Najnovšie vydanie

RELAX 2/2019

Objednať
Relax na Facebooku