Značka: pes

Vytvorte si štít proti negativite

18. marca 2019

Poznáte to, ocitnete sa v spoločnosti nepríjemných ľudí, v situácii, ktorú nemáte radi, a začnete sa cítiť nepríjemne alebo podráždene až agresívne. Predstavte si, že je medzi vami a nepríjemnou osobou niečo, na čo sa budete sústrediť. Akýsi emočný štít.

Bicyklujte so štvornohým miláčikom

9. júla 2018

Hovorí sa, že vo dvojici sa to lepšie tiahne. Platí to aj o športovaní. Nie každý sa však rád počas svojho športového výkonu vykecáva. Variantom môže byť štvornohý chlpáč.

Tip na odstránenie chlpov z koberca a sedačky

14. júna 2017

Keď spojíme pojmy koberec a chlpatý domáci miláčik, vznikne nám z toho hotová domáca pohroma. Chlpy sa zo sedačiek v obývačke či v aute a z kobercov vysávajú len veľmi ťažko.

Predstavujeme netradičný zimný šport – Skijoring

22. novembra 2011

Skijoring ('skē-jȯr-iŋ) je zimný šport, pri ktorom ľudí na lyžiach ťahajú kone, pes/psi, alebo motocykel. Slovo skijorning odvodili od nórskeho skikjøring – riadenie lyží. Šport vznikol v škandinávskych krajinách pred niekoľkými storočiami ako spôsob cestovania v zime na dlhé vzdialenosti. Laponci sa nechávali ťahať na lyžiach sobmi. Dnes sa stáva známejšia aj jeho rekreačná obdoba. Ľudia ju robia zo športu, alebo pre zábavu.

Najnovšie vydanie

RELAX 1/2020

Objednať
Relax na Facebooku