Značka: plávanie

Športový klub nielen pre deti

10. novembra 2019

Predstavujeme vám klub Board Academy, kde sa k športu postavili inak ako vo väčšine iných klubov. Za ciele si nestavajú získanie medailí pre tých najtalentovanejších, ale naopak, rovnocenný priestor dávajú všetkým.

K tajchom Banskej Štiavnice

1. októbra 2019

Banská Štiavnica patrí k slovenským mestám so špecifickou atmosférou, ktorú môžete cítiť doslova na každom kroku. Má skvelú lokalitu, pretože zo Štiavnice to máte všade veľmi blízko, čo nesmierne zjednodušuje plánovanie výletov.

Čo sa deje s naším telom pod vodou?

29. septembra 2019

Po vstúpení do studenej vody začínajú v našom tele reťazové reakcie, ktoré posilňujú telo od hlavy až po päty. Ktoré to sú?

Jedzte podľa športu – čo jesť, ako a kedy?

21. júla 2017

Nárazové a krátkodobé diéty sú najlepší spôsob, ako v snahe o dokonalé telo neuspieť. Ale keď spojíte pravidelné športovanie s vylepšeným jedálničkom, budete sa zbavovať telesného tuku, no vaše telo nepríde o cenné svaly.

Studenou vodou plávanie nekončí – začnite otužovať!

22. mája 2017

Jednoduché metódy našich predkov na získanie silnej odolnosti organizmu sú pre súčasného človeka zvyčajne „najzložitejšie“. Najmä preto, lebo sú nepohodlné a málo atraktívne, žiadajú pevnú vôľu a odhodlanie.

Na bicykli premôžete alergie aj astmu

16. februára 2017

Náročnej cyklistike sa nemusia vyhýbať ani alergici. Naopak, je dobré, keď na sebe tvrdo makajú – skôr prekonajú chorobu ako nešportovci. Jej nepríjemným prejavom u cyklistov – alergikov je problém s dýchaním.

Najnovšie vydanie

RELAX 7/2019

Objednať
Relax na Facebooku