Značka: sladké nápoje

Kola – okamžité nakopnutie pred športovým výkonom

7. októbra 2018

Hoci kola už neobsahuje kokaín, jej obsah kofeínu je presne to, čo potrebujeme na dodanie rýchlej energie. Je to zmes kofeínu a cukru, čo dokáže výborne nakopnúť, ale pozor na bublinky. Keď ich je veľa, môžu viesť k nadúvaniu.

Koľko toho (ne)viete o cukre? Otestujte sa!

21. apríla 2018

Otestujte sa a zistite, aký maškrtný je v skutočnosti váš jazýček. Dozviete sa pritom množstvo zaujímavostí, o ktorých ste doteraz možno ani netušili.

Bubbleology prichádza so štýlovou novinkou

10. mája 2017

Spoločnosť Bubbleology, ktorá je na Slovensku a v Česku jednotkou na trhu s populárnym bubble tea, prichádza s novinkou, ktorá nie len štýlovo vyzerá, ale je aj veľmi užitočná. Novinkou je nádoba na bubble tea v tvare žiarovky, po použití "dobíjateľná" ďalším nápojom.

Čo pijete, to ovplyvňuje vašu pozornosť

11. apríla 2017

Potrebujete sa sústrediť? Majte nachystaný mätový čaj. Vedci zistili, že mäta zvyšuje koncentráciu a výkon pri úlohách vyžadujúcich nepretržitú koncentráciu.

Sladké nápoje pod kontrolou

25. marca 2017

Prídete do reštaurácie a prvá otázka čašníka je "Čo si dáte na pitie?" Aká je vaša odpoveď? Ak sa rovno vrháte na nemenované nápoje plné bubliniek a cukru, zastavte na chvíľku svoje chúťky a počítajte.

4 top recepty na nealko kokteily s minerálnou vodou

21. novembra 2013

Pripravte rodine či priateľom na koncoročnú party nápadité nealkoholické kokteily s minerálnou vodou a budete hviezdou večierka. Navyše, hlava vás z nich určite nerozbolí.

Najnovšie vydanie

RELAX 3/2019

Objednať
Relax na Facebooku