Značka: Tatry

Bachledka, skvelé prostredie s krásnymi výhľadmi 

10. júla 2024

Do Tatier sa na bicykloch nechodí často, ale ak už sa tam vyberiete, väčšinou to stojí za to. To je aj prípad strediska Bachledka, ktoré je ideálne na rodinnú dovolenku s deťmi a bicyklami. 

Rozprávkové putovanie regiónom Vysoké Tatry

10. júla 2023

Aj toto leto môžete, vďaka populárnemu letnému projektu, spoznávať región Vysokých Tatier hravou formou a to so svojimi staronovými kamarátmi s Ochrancom Tatranským, Lomničkou Kvetinkovou a Smrečinkou Lesnou. Stačí si v Tatranských informačných kanceláriách vyzdvihnúť Denník Tatranského dobrodruha a vyraziť za zážitkami. Na rôzne zaujímavé miesta vás zavedú indície, pomocou ktorých si vyskladáte chýbajúce časti tajničky, ktorá tento rok ukrýva […]

Nechajte sa nahovoriť na zimné dobrodružstvá vo Vysokých Tatrách

5. decembra 2022

Vychutnajte si tatranskú snehovú pokrývku priamo z turistického chodníku či lyžiarskeho svahu. Vetrom vyštípané červené líca a teplá polievka vo vysokohorskej chate, to vo Vysokých Tatrách vyčarí úsmev na každej tvári.

Jeseň v Tatrách

10. októbra 2022

Vyrazte za dobrodružstvom do Vysokých Tatier a užite si neodolateľnú jesennú atmosféru. Perfektne stále počasie okúzli športovcov, turistov i rodiny s deťmi.

Tatranská klíma pre zdravie

12. augusta 2022

Pripojte sa k návštevníkom z celého sveta a okúste jedinečné liečivé účinky klímy Vysokých Tatier.

1 2 3 5
Zavrieť reklamu