Značka: tipy

8 vecí, ktoré vám spríjemnia varenie aj stolovanie

10. apríla 2023

Milujete dobré jedlo, ale varenie už vám príde ako rutina? Oživte ju novými pomocníkmi a vychutnajte si jedlo vďaka dôkladne prestretej tabuli. Aké kúsky by ste si mali zaobstarať?

Ako na detské úložné priestory? Prakticky aj hravo!

15. augusta 2022

Množstvo úložných priestorov, ktoré sú potrebné v detskej izbe, sa v priebehu detstva menia. Malé bábätko toho nepotrebuje toľko, ako pubertiak, ktorého vášňou je móda alebo šport. Ako sa teda na tento problém pripraviť?

Triky, ako zariadiť malý byt prakticky a pohodlne

18. júla 2022

Stále stúpajúce ceny vlastných nehnuteľností ženú čoraz viac ľudí do menšieho bývania. Niektorí volia rozlohou úspornejšie byty, iní siahajú rovno po minidomčekoch, tzv. tiny houses. Výhodou sú nižšie obstarávacie náklady a možnosť siahnuť po kvalitnejšom riešení vďaka malému priestoru.

Plavková sezóna

17. júla 2022

Predstava, že sa budete musieť vyzliecť do plaviek, je vašou nočnou morou? Nezúfajte! Ak ste sa nestihli dostať do formy pred nadchádzajúcou letnou sezónou, ešte nič nie je stratené!

Šťavnatý interiér, ktorý dýcha exotikou

9. mája 2022

Už sa nemôžete dočkať dovolenky? Lenže tá nakoniec uplynie a čo potom? Doprajte si exotickú atmosféru u seba doma. Vaše prázdniny tak nikdy neskončia.

Zavrieť reklamu