Značka: tréning

Ktoré fitnestrendy budú vládnuť v roku 2024?

12. marca 2024

Každý rok prináša nové trendy v rôznych oblastiach a svet pohybu a zdravia nie je výnimka. Ak patríte medzi ľudí, ktorí chcú byť aj v snahe o aktívny životný štýl „in“, tak toto sú trendy, ktoré by ste mali nasledovať.

Pár tipov pre bežcov po štyridsiatke

30. októbra 2023

Ako dať telu viac energie, neubrať mu z vytrvalosti a zefektívniť jeho zotavenie? Ako na to po štyridsiatke a päťdesiatke, to sa dozviete v tomto článku.

Raketové spaľovanie. Naštartujte svoj metabolizmus

24. októbra 2023

Chcete odbúrať tuk a spevniť telo? A čo ak by ste pritom mohli poraziť hrozbu cukrovky a znížiť riziko srdcových ochorení? Stačí absolvovať tento jednoduchý 10-minútový tréning.

Naučte sa behať do kopca

24. augusta 2023

Mnohí bežci nemajú v kopcoch dobrú techniku. Pritom stačí poznať a dodržiavať zopár pravidiel. Pozrime sa na to, ako behať hore kopcom čo najefektívnejšie.

10 varovných signálov pretrénovania. Mali by ste si dať pauzu od behu?

16. apríla 2023

Telesná únava sa najprv prejaví v podobe narušeného spánku. Človek pociťuje nedostatok energie, časom sa o slovo prihlási aj oslabená obranyschopnosť a vy akosi začnete strácať chuť do jedla. Azda si myslíte, že ak týždenne nebehávate sto kilometrov, nemáte sa čoho báť? Faktom je, že pretrénovanosť sa týka aj rekreačných bežcov.

Osem najčastejších chýb po cvičení

6. januára 2023

Aj keď je vaším cieľom „len“ udržať sa vo forme, neničte svoju drinu hlúpymi chybami. Prinášame vám prehľad tých najčastejších, aby vaša námaha skutočne prinášala ovocie.

Simona Kozerawski: Nech sa má duša o čo oprieť

29. mája 2022

„Poteší ma, ak aspoň trochu inšpirujem ľudí k starostlivosti o svoje telo a svoju myseľ, o svet naokolo a k tráveniu času v prírode,“ hovorí osobná trénerka a influencerka Simona Kozerawski.

1 2 3 8
Zavrieť reklamu