Značka: vitamín C

Maxi Vita Magnézium Stick pack

10. marca 2024

Maxi Vita Magnézium 400 mg + B komplex + Vitamín C je moderný výživový doplnok v praktických jednorázových sáčkoch, ktoré umožňujú vysoko komfortné užívanie bez nutnosti zapíjania.

5 kľúčových hráčov pre radosť z pohybu 

9. marca 2024

Beh je fyzicky náročný šport, pri ktorom je dôležité dodržiavať isté pravidlá, aby ste svoje kĺby príliš nepreťažovali. Či už ste bežec laik, alebo profesionál, vaše kĺby sú počas tréningov a pretekov vystavené vysokej záťaži.

MaxiVita Magnézium Stick pack

18. mája 2023

MaxiVita Magnézium 400 mg + B komplex + Vitamín C je moderný výživový doplnok v praktických jednorázových vreckách pre komfortné užívanie bez nutnosti zapíjania.

2,99 €

Maxi Vita Exclusive Podpora imunity

2. marca 2023

Posilňujte imunitu a obranyschopnosť organizmu príjmom vitamínov C, D a minerálnej látky zinku. Pohodlne formou šumivých tabliet s osviežujúcou príchuťou grepu a limetky.

Aj v zime myslite na dopĺňanie vitamínov!

3. januára 2023

V zime trpia najmä naše vlasy, kosti, hormóny a imunita. Ktoré vitamíny sú pre nás dôležité aj v zime a je potrebné ich nášmu telu doplniť?

Nakopnite svoju imunitu! Pomôže vám týchto osem pomocníkov

28. novembra 2022

Premenlivé sychravé počasie, skoré vstávanie, stres alebo aj suchý vzduch, to všetko sú ideálne podmienky na oslabenie nášho imunitného systému – ohromne zložitého „orchestra“ orgánov, buniek a biochemických reakcií, ktorý nás chráni pred vírusmi a baktériami.

Zavrieť reklamu