Značka: výbava

Z čoho pozostáva výbava bicykla?

28. mája 2023

Už sa neviete dočkať dovoleniek, prázdnin a akéhokoľvek ďalšieho voľna, aby ste sa mohli naplno oddať svojej najväčšej vášni? Po večeroch si plánujete cyklo tripy a v duchu už cítite slobodu a vietor vo vlasoch?

Užite si letnú dovolenku pri vode

13. júla 2022

Ak chcete toto leto prežiť naplno a vyskúšať populárne aktivity ako paddleboarding a kempovanie, do toho! Stačí sa vybaviť v Intersporte, zbaliť veci do auta a vyraziť za dobrodružstvom.

Do novoročného šatníka nezabudnite zaradiť outfity na cvičenie

18. januára 2022

Keby sa fitness predávalo vo fľaštičke, každý by mal perfektné telo. Toto síce nie je náš výrok, ale Cher, no musíme uznať, že je na tom veľký kus pravdy. Žiaľ, takúto zázračný flakón zatiaľ nik nevynašiel, a tak je cesta k dobrej kondícii a želaným krivkám stále rovnaká – dláždi ju cvičenie a vyvážená strava.

Spravte radosť celej rodine novou športovou výbavou

3. decembra 2021

Radosť zo zimy prichádza nielen so štedrou snehovou nádielkou, ale aj s pohodlím kvalitného športového vybavenia a dobre sediaceho oblečenia. Preto stojí za hriech spraviť si ešte pred prvou snehovou nádielkou radosť niečím novým, napríklad aj v predajniach INTERSPORT.

Designové čelovky Knog

1. apríla 2021

Austrálska značka Knog je synonymom designu a funkčnosti. Ponúka dizajnové cyklo a outdoor doplnky s využitím moderných technológií ako USB nabíjanie, kvalitné čipy a diódy a nastavenie pomocou aplikácie Modemaker.

Čím sa riadiť pri výbere športovej obuvi?

21. marca 2021

Typické rekreačné pohybové aktivity, ako beh, turistiku, chôdzu či tréning na posilňovacom ihrisku, zvládnete aj v jedných teniskách, čo síce poteší vašu peňaženku, ale vaše nohy už menej.

Zavrieť reklamu