Značka: výber

Ako si vybrať ten správny bicykel?

23. marca 2018

Cyklistika je v súčasnosti obľúbeným športom na Slovensku aj vo svete. Mladí alebo starší, muži či ženy, radosť z jazdy na dvoch kolesách je univerzálna. Či už patríte medzi pretekárskych alebo rekreačných cyklistov, určite vás poteší príchod miernejších teplôt a to, že budete môcť vybehnúť na bicykel oveľa častejšie.

4 chyby pri výbere lyžiarskych okuliarov

11. novembra 2017

Atraktívny dizajn, zrkadlové sklá cez ktoré nevidno oči, nákup v akcii na webe… Tieto a mnohé iné atribúty podobného charakteru sú pri kúpe lyžiarskych či snowboardových okuliarov smerodajné pre mnohých ľudí. Aké chyby teda robíme pri výbere najčastejšie?

Ako si správne vybrať lyžiarsku prilbu

2. novembra 2017

Nestraťte hlavu! A lyžujte bez následkov. Možno si vravíte, že prilbu na hlavu si nedáte ani omylom – veď naši predkovia lyžovali v baraniciach a aj my sme ešte v neďalekej minulosti videli prilby na hlavách len profi lyžiarom v telke.

Vyberte si tie správne lyže

29. októbra 2017

Hovorí sa, že zvyk je železná košeľa. A je pravda, že aj na tie najnevhodnejšie lyže si človek dokáže zvyknúť. Zvlášť, ak je začiatočník a nikdy predtým na iných nejazdil, pretože nemá s čím porovnávať. Naučte sa zdolávať svahy s pôžitkom.

Test: bicykel Rock Machine Blackout 40

9. júla 2017

Máte záujem jazdiť za účelom budovanie kondície po hladkom asfaltovom povrchu, no nechcete cestný bicykel? Sem-tam skočíte do práce alebo si vybavíte niečo v meste bez toho, aby ste naštartovali auto?

589 €

Test: cyklistické oblečenie Silvini pre ženy

8. júla 2017

Ľahkú vetruvzdornú bundičku Gela z husto tkaného jemného materiálu môžete mať stále so sebou, pretože sa dá zbaliť do jej zadného vrecka.

bunda: 57 €, dres: 29 €, kraťasy: 51 €, vložka: 22 €

Novinka: bežecké tenisky Cloudflow

6. júna 2017

Ľahkosť a výnimočná citlivosť! To je novinka od značky ON Running. Ponúka až 18 „obláčikov“ umiestnených presne tam kde ich potrebujete. To všetko s ľahkosťou Zero-Gravity medzipodrážky.

149 €
Zavrieť reklamu