Značka: Žilina

Jazda na terchovských kopaniciach

9. júna 2023

Terchová a jej okolie sa celej rodine postarajú o nezabudnuteľné leto. Prírodné cyklotraily pomenované po najnebezpečnejších plazoch sveta, bikepark s downhillovou traťou pre majstrov, ale aj nová cyklotrasa, ktorú si užijú aj najmenší cyklisti – to všetko je Terchová.

Najkrajšie drevené kostolíky v Žilinskom kraji

1. októbra 2022

Drevené kostolíky majú nielen svoje nepopierateľné čaro, ale i veľký historický význam a neoceniteľnú kultúrno-duchovnú hodnotu. Tie najkrajšie zo Žilinského kraja vám preto teraz predstavíme.

Nezabudnuteľné kempingy v Žilinskom kraji

28. januára 2022

Keď sa spoja prechádzky v prírode, prekrásne výhľady, cyklovýlety, atrakcie pre rodiny s deťmi s možnosťou stráviť neopakovateľnú noc v kempe, perfektný výlet pre celú rodinu je na svete.

Zima v Žilinskom kraji

6. decembra 2020

Neopakovateľné chvíle a dobrodružstvá v objatí prírody môžete zažiť aj v zimnom období. Prinášame vám pár skvelých tipov na príjemnú prechádzku alebo zimnú turistiku.

Behom po Slovensku: spoznajte tie najkrajšie trasy

5. marca 2019

Príroda, jazerá, hory, vôňa lesa aj ruch veľkomesta. Behanie vie ponúknuť mnoho scenérií, pri ktorých si bežec vychutná aj strmé stúpania alebo intervalový tréning s pulzom 180 úderov za minútu. Slovensko je vďaka svojej rozmanitosti pre bežcov ideálnym tréningovým štadiónom.

Zavrieť reklamu