Značka: ako cvičiť

Dostaňte sa zo začarovaného kruhu výhovoriek

30. marca 2024

Aktívny životný štýl máte na dosah – stačí sa rozhodnúť. Ak čakáte na správnu konšteláciu hviezd, aby ste brali svoje zdravie vážne, vedzte, že sa nič nezmení, kým si neuvedomíte, že výsledky tkvejú najmä v pravidelnosti.

Ktoré fitnestrendy budú vládnuť v roku 2024?

12. marca 2024

Každý rok prináša nové trendy v rôznych oblastiach a svet pohybu a zdravia nie je výnimka. Ak patríte medzi ľudí, ktorí chcú byť aj v snahe o aktívny životný štýl „in“, tak toto sú trendy, ktoré by ste mali nasledovať.

Ste pri cvičení roztrasení?

19. januára 2024

Zdrojom energie pre vaše svaly je glukóza. Ak máte pri cvičení pocit roztrasenosti, pravdepodobne došlo k poklesu cukru vo vašej krvi.

10 pravidiel etikety: Toto v posilňovni radšej nerobte 

29. septembra 2023

Posilňovňa nie je štátna opera a cvičenie nie je audiencia u kráľovnej, je teda skutočne nevyhnutné, aby sme si aj v takom neformálnom prostredí dávali pozor na pravidlá správania? Samozrejme áno! 

Schudnite z brucha v každom veku

30. augusta 2023

Zostaňte silné a štíhle aj po štyridsiatke, päťdesiatke a šesťdesiatke. Podľa tohto vedecky podloženého plánu zistíte, na čo sa v ktorej dekáde života zamerať.

Schudnite z brucha v každom veku: #60

29. augusta 2023

Tak sa na to pozrime. Hoci hladina estrogénu môže byť v šesťdesiatke rovnaká ako v päťdesiatke, aj naďalej pokračuje úbytok svalovej hmoty v dôsledku starnutia.

Schudnite z brucha v každom veku: #50

25. augusta 2023

Tak sa na to pozrime. Veľký pokles hladiny estrogénu počas menopauzy spôsobuje, že sa stred tela opäť zaobľuje. Úbytok pohlavných hormónov môže mať za následok aj ľahšie narušenie spánku.

Schudnite z brucha v každom veku: #40

16. augusta 2023

Tak sa na to pozrime. Pravdepodobne si čoraz častejšie začínate uvedomovať, že toho máte na bruchu trochu viac. Súvisí to s nástupom perimenopauzy, ktorá prichádza zvyčajne 4 až 5 rokov pred menopauzou.

Zavrieť reklamu