Značka: bicykle

Horské bicykle pre všetkých

14. apríla 2024

Horské bicykle od českého výrobcu Amulet majú skvelý pomer ceny a kvality. Množstvo modelov, z ktorých si vyberie naozaj každý, nájdete v predajniach EXIsport.

Tip na výlet: Amsterdam, mesto bicyklov

21. januára 2024

Chodníky a cesty plné bicyklov sú síce charakteristické aj pre iné kúty sveta, no v žiadnom inom meste ich nenájdete viac ako v metropole Holandska. Na jedného obyvateľa mesta pripadá až 1,4 bicykla.

Sedem tipov, ako si splniť cyklistické ciele

1. októbra 2023

Rytmické šliapanie do pedálov až do cieľa výletu je snom každého cyklistu. Športovcom, ktorý v pohode zvládne desiatky kilometrov s úsmevom, sa však nestanete cez noc. Tieto tipy vám pomôžu zistiť, ako si môžete spríjemniť tento krásny šport.

Strečing pre cyklistov

27. augusta 2023

Jazdením na bicykli si hravo dokážete zlepšiť kondíciu a silu stehien, ale keď sa reč zvrtne na ohybnosť tela, musíme priznať, že tu ťahá cyklistika za najkratší koniec.

8 tipov, ako zvýšiť svoju bezpečnosť na bicykli

14. augusta 2023

Cyklistika je nielen zábavnou a ekologickou formou dopravy, ale aj spôsobom, ako sa udržať v dobrej fyzickej kondícii. V tomto článku vám poradíme, ako zvýšiť svoju bezpečnosť na bicykli a predchádzať nepríjemným situáciám.

Z čoho pozostáva výbava bicykla?

28. mája 2023

Už sa neviete dočkať dovoleniek, prázdnin a akéhokoľvek ďalšieho voľna, aby ste sa mohli naplno oddať svojej najväčšej vášni? Po večeroch si plánujete cyklo tripy a v duchu už cítite slobodu a vietor vo vlasoch?

1 2 3 11
Zavrieť reklamu