Značka: laserová operácia očí

Máte problémy so zrakom? Vyrieši ich najmodernejší laser Alcon

26. septembra 2022

Nekvalitný zrak obmedzuje každého, kto musí nosiť dioptrické okuliare alebo kontaktné šošovky. A to nie len pri športe, ale aj pri bežných dennodenných aktivitách či v zamestnaní. Pritom trvalé riešenie tohto problému nie je vôbec zložité.

Laserová operácia očí – čo je mýtus a čo fakt?

20. júna 2022

Mať zdravý a kvalitný zrak je snom snáď každého. Nielen pri športovaní, ale aj v bežnom či pracovnom živote je totiž nosenie korekčných pomôcok obmedzujúce. Jediným spôsobom, ako sa navždy zbaviť dioptrických okuliarov a kontaktných šošoviek sú laserové operácie. Koluje však o nich množstvo mýtov.

Ako sa vyhnúť komplikáciám s kontaktnými šošovkami?

9. mája 2022

Kontaktné šošovky sú alternatívou k dioptrickým okuliarom. Sú praktickejšie a bezpečnejšie nielen pre športovanie, ale aj pre mnohé povolania či počas zábavy. Avšak, aj tie dokážu zapríčiniť viaceré komplikácie.

TOP 5 problémov s rozmazaným videním pri športe

19. apríla 2022

To, akým darom je výborný zrak bez potreby nosenia okuliarov či kontaktných šošoviek si naplno uvedomujeme, až keď oň prídeme. Rozmazané videnie spôsobuje problémy a obmedzenia v práci, na dovolenke, pri majstrovaní v dielni aj na diskotéke. Doslova nebezpečným môže byť pri niektorých športoch.

Ostrý zrak v každom veku? Ide to aj bez okuliarov

4. apríla 2022

Začínate si kvôli veku pomaly zvykať na tú klasickú vetičku: „Bude to už len horšie“ ? Je prirodzené, že naše telo starne, pomalšie sa liečia zranenia, rýchlejšie sa vyčerpáme a jednotlivé orgány strácajú niektoré zo svojich dôležitých vlastností. Výnimkou nie sú ani oči.

Viete, ako si udržať dobrý zrak čo najdlhšie?

1. marca 2022

Oči sú orgán ako každý iný. Tiež starnú a tiež môžu ochorieť. Vek, ale aj množstvo ďalších faktorov je dôvodom, prečo sa nám zrak postupne zhoršuje. Niektoré očné chyby sú prirodzené a nedokážeme sa im vyhnúť ani ukážkovým životným štýlom, riziko vzniku iných dokážeme výrazne znížiť.

Relaxujte a športujte s kvalitným zrakom. Operácia nebolí!

14. februára 2022

Aké obmedzujúce je mať zlý zrak vie každý, kto musí nosiť dioptrické okuliare či kontaktné šošovky. A nie je to len šport, ale aj úplne bežné každodenné činnosti či zamestnanie, kde nekvalitný zrak spôsobuje ťažkosti.

Zavrieť reklamu