Značka: liečba

Trápi vás neustále sa vracajúci herpes? Takto sa ho zbavíte

28. januára 2021

Herpes, respektíve opar, je častým a opakujúcim sa problémom, ktorý je spôsobený vírusom. Odhaduje sa, že až 90 % dospelej populácie je týmto vírusom infikovaných, avšak navonok sa to nemusí prejaviť. Keďže ide o vírusový problém, doposiaľ nepoznáme liek, ktorý by zabránil návratu príznakov herpesu.

Ako sa liečia jazvy

16. júla 2019

Ak ste niekedy boli na nejakom operačnom zákroku, viete, že aj tá najmenšia operácia dokáže zanechať výraznú jazvu – jazvička zostane po vyberaní znamienka aj po operácii slepého čreva. S jazvami sa však dá bojovať...

Vyliečte si zápal močových ciest

9. júla 2017

Zápal a infekcia močových ciest patrí medzi najčastejšie zápalové ochorenia človeka, väčšinou ním trpia ženy. Až v 85 percentách ich spôsobuje tyčinkovitá baktéria Escherichia coli, skrátene E-coli.

Kurkuma proti zápalom a bolesti

1. júla 2017

Kurkuma je ajurvédske korenie, ktoré obnovuje vitalitu a už dávno si vyslúžilo povesť bojovníka proti bolesti. Pôsobí protizápalovo, podporuje krvný obeh, detoxikáciu, imunitu a regeneráciu tkanív.

Maminy, pozor na zaťažovanie kĺbov

10. mája 2017

Maminy často odsúvajú svoje telo do úzadia. Sotva sa zotavia po tehotenstve a už dvíhajú každým dňom väčšie dieťa, prenášajú ho v autosedačke či kočíku, pričom produkcia materského mlieka ich oberá o energiu a nočné kojenie o spánok.

Zavrieť reklamu